Ako posilniť imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilniť imunitu?
Jefitto

Chcel by som zvýšiť svoju imunitu, keďže sa poslednú dobu na mňa dajako lepia kadejake chronty...

Zatiaľ som: Začal chodiť do posilky - silový tréning bez kardia, raz za dva týždne sa premôžem a idem HIIT asi 10 minút. Vymenil som cigaretle za elektronickú cigaretu a od nového roka už chcem ísť na 0 mg/ml nikotínu, snažím sa konzumovať viac ovocia a zeleniny... čo ešte mám urobiť? Odkedy som začal zlepšovať tieto veci, je mi stále horšie a horšie... už skoro pol roka. Nehovorte mi, že je to detox. Žiaden detox nemôže trvať pol roka... a nikotín stále užívam sem-tam

Shayleen

120/75 nie je relatívne nizky TT ale 120/75 je optimicky TT keby si mal TT pod 100 napr 80/60 tak to uz je relatívne nizky TT

Jefitto

lepia sa na mňa choroby, robia sa mi akne na chrbte a aj krku a ksichte...

Mal som zápal horných dýchacích ciest, pasový opar

Jefitto

Jaj, čiže mať lepšiu imunita znamená podľa tohto príspevku mať nízky tlak... a čo ak ti poviem, že mám relatívne nízky tlak 120/75 a nemá to s imunitou nič spoločné?

Gima

Z prírodných liečiv

Prírodné prostriedky na udržanie organizmu v zdravom stave sú nielen trendom, ale najmä neškodnou a prirodzenou cestou, ako si môžeme sami pomôcť. Možno budete prekvapení, ale dokážu pôsobiť preventívne i na vysoký krvný tlak. Zeler, cesnak a petržlenová vňať sú osvedčené dary prírody, ktoré znižujú vysoký krvný tlak, ale aj vysokú hladinu cholesterolu a tukov v krvi. Vhodné sú i pri opuchoch nôh, pôsobia proti vzniku artériosklerózy. Klíčkový olej s vitamínmi znižuje riziko vzniku artériosklerózy, upravuje srdcovú arytmiu a hypertenziu, znižuje cholesterol a tuky v krvi a upokojuje psychiku. Včelí med má svojím zložením minerálnych látok a enzýmov tiež schopnosť znižovať vysoký krvný tlak. Z ostatných druhov zeleniny určite nevynechajte baklažán, uhorky, cviklu, pór a cibuľu. Z ovocia je hlavným pomocníkom grapefruit (významný obsah draslíka), a tiež egreše, jablká, banány, avokádo či mango.