Vitamín D

Táto diskusia patrí k článku: Vitamín D
Vitamín D

Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika, čo je základom pre zdravý vývoj zubov a kostí. Takisto pomáha udržať primerané hladiny vápnika a fosforu v krvi. Je obsiahnutý predovšetkým v syroch, masle, margarínoch, smotane, obohatenom mlieku, rybách a obohatených cereáliách. Nedostatok tohto vitamínu môže viesť k mäknutiu kostí a krivici.

hanuschka

Vcelka vidis to a pre mna to bola samozrejmost si tieto veci zistit hned, ze co detom hrozi, ake problemy ich ohrozuju a vela ineho. Nic podla mna netreba zanedbat. Aj vitaminy maju opodstatnenie!

Kamcita23

tamirilka ja ti poviem asi tak, ze ja neskusam veci na sebe nieto este na detoch, pre mna vitamin D, ktory bez problemov dam detom je Vigantol, iny by som nejako nemala odvahu, lebo nevies ci ma zlozenie take ako ma mat a najma nie ak je z nejakej zahranicnej stranky

vcelka

maryen len trošku smutné je to, že napríklad mám kamarátku, čo ani len nevedela, čo je to krivica, že aký to je veľký zdravotný problém, keby sa u detí objaví, ani neviem čo tak do reči prišlo, tak som jej to musela vysvetľovať a teda ostala zaskočená

martina.d

rozmaria lenže to nevieš či je to dobré zloženie, či je to čisté zloženie. Je toho veľa. Ja napríklad staviam hlavne na tom, čo mi povie doktorka, buď moja alebo pediatrička. Od toho sa odrážam predsa len doktori vedia oveľa viac a majú viac skúseností jak my.

maryen

Kuzelnicka je to istota, aspoň teda pre mňa je Vigantol istota, že ten keď budeme dávať pravidelne tak nebudeme musieť čeliť problému akým je krivica a mnohým iným, ktoré by mohli vzniknúť pri nedostatku tohto vitamínu.

kuzelnicka

Rozmaria len tam nemáš istotu, keďže je to voľnopredajné, či ozaj je tam taký podiel toho vitamínu ako uvádzajú :/

dadulamil

Linda vieš si predstaviť dať kontrolovať množstvo vitamínu malému bábätku? Nie zakaždým je to treba :)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.