Ako uspesne otehotniet

sinka

anicka tak ja ti poviem, ze som isty cas antikoncepciu brala, ale to som dobre nevedela, ze co to moze sposobit, co tie hormony mozu mat na svedomi, ked som sa to dozvedela, tak som ich hned vysadila, lebo niekedy to moze mat vplyv, ale tak moze aj nemusi, ale ja som si povedala, ze bude lepsie nebrat hormony a radsej si nasadim este aj vitaminy, ked sme sa snazit zacali ;)

anicka89

jáj tak v takomto prípade ti rozumiem, že ju chceš užívať. V nižšom veku by som to, ale neodporúčala lebo to môže ozaj žene rozhádzať hormóny. Ale tak každá máme na to zrejme svoj názor. :)

sinka

to je pravda, to co si mi pisala, ale predsa len ked lekar ti povie tieto veci, tak je to take ine, aspon ja to tak vnimam, ze celkovo to tak inak vezmem, ked on mi veci vysvetli, da mi ich na pravu mieru :)

spilba

Tak v takomto prípade sa ti ani nečudujem po pravde, že chceš antikoncepciu užívať. Ale osobne tiež si myslím, že v nižšom veku je dobré sa tomu vyhnúť ak sa dá. Pretože to tiež z istej časti môže potom ovplyvniť samotné snaženie sa o dieťa, predsa len sú to hormóny a keď sa berú dlhodobo to môže porobiť v tele šarapatu.

izabell

áno Anička,
chcem, už mam dve krásne dcéry a mam 47, takže dieťa v tomto veku by bolo rizikové.
Ak máte niekto na predaj antikoncepciu, kúpim, neznášam gynekológov. Ďakujem

biatlonistka7

Sinka tak aj gynekolog je od toho aby poradil, odporucil, ale keby aj nie, ze by nechcel alebo neviem co, tak potom je tu moznost, ze aj na tych vitaminoch mas presne popisane aj zlozenie, aj odporucane davkovanie, uzivanie :)

sinka

julka taketo obavy myslim, ze si viac zien zazilo, nie je to nic nezvycajne, najma ak sa nedari :/
ja som mala trosku obavy, ked minuly rok som mala chaos v tom ako sa vobec vitaminy uzivaju, ci je nutne ich kazdy den uzivat, aby som neurobila nejaky krok vedla :/ no nastastie moj gyn mi vsetko vysvetlil a este mi aj odporucil Femibion, ze ten je z pohladu zlozenia najvhodnejsia volba :) tak som mala konecne potom srdce na mieste :)

matriska

JULKA266

Len to by sme si museli chciet priznat, ze nemame dost vitaminov. Ze moze byt aj takyto problem. Lebo by si neverila, ale ozaj su zeny, co maju problem si cosi take priznat.