Ako uspesne otehotniet

Fleur-de-lis

Moc sa nesústrediť na otehotnenie a nezačať vnímať sex "len ako prostriedok na otehotnenie". Tešte sa jeden z druhého a užívajte si tú lásku. Dôveruj, že to príde v pravý čas a neplánuj príliš :)
Je kniha Plodnosť, cykly a výživa, ak by si chcela pošlem ti ju. Tam sú rady čo sa stravy a aj doplnkov stravy týka, pokiaľ je nejaký problém.

Otehotnieť sa dá myslím len v čase ovulácie keď vajíčko putuje z vajíčkovodu, no spermie prežijú aj niekoľko dní vo vhodnom prostredí takže aj styk týždeň pred ovuláciou môže viesť k otehotneniu. Väčšinou sa ale ráta 5 dní, že prežijú ak má žena plodný hlien, inak len pár hodín či tak nejak.

Ivana64

Nám sa s manzelom nedarilo otehotniet rok a neskor som skusila vitaminy femibion800 trosku upravila stravu a o 3 mesiace som ostala tehotna :)

gravid

Aj ja by som chcela bábätko, už mám na to aj vek, aj priateľa, ale chcem sa na to troška lepšie pripraviť. Myslím že nezáleží iba na plodných dňoch. Tu na Zdraví som si napríklad prečítala tento článok a dosť ma to zaujalo:

www.zdravie.sk

joleen

Nechajte si urobiť spermiogram tvoje gyn.vys. bude málo čo presne ti robil gyn.za vyšetrenia? V priebehu mesiaca otehotnies iba v tom prípade ak si v plodných dňoch inak treba na tom pracovať každý mesiac

tina459

Nemam Problem otehotniet nakolko som absolvovala gynek vysetrenia, no zaujimaju ma len Vase napady pripadne skusenosti. Da sa otehotniet aj v priebehu mesiaca?

LMarika

Ak mas problem otehotniet, tak navstiv gynekologa a endokrinologa, ktory sa tiez zaobera hormonmi. Urcite ti pomozu a spolocnymi silami najdete vychodiskko, ako z tohto problemu. Drzim palce.

tasty

hlavne sa s tým v hlave nezaoberať, nezaťažovať sa tým.. riešenie takýchto vecí v hlave narobí viacej škôd ako osohu, psychika v tom zohráva obrovskú úlohu, treba to nechať prirodzene - nechať na prírodu ;-)

a riešiť to treba začať vtedy, ak sa dlhší čas nezadarí...