Ako uspesne otehotniet

zuzula28

Podľa mňa natierať si bruško je dôležité, niektoré mamičky to podceňujú a pritom je to tiež maličkosť čo môžme urobiť :)

anezkagub

Každá máme asi niečo takéto, že pri niečom, niekom sa hanbíme o niektorých veciach hovoriť. Len treba si uvedomiť, že niekedy fakt je dôležité hovoriť o svojich pocitoch, plánoch ak chceme aby nám pomohol niekto, napríklad lekár :)

simranka54

kedysi som sa aj ja hanbila, ale vekom nejako ma to preslo, teraz si neviem predstavit, ze ked sme sa zacali snazit, ze by som o tom mojmu gynekologovi nepovedala, neviem povazovala som to za dolezite aby o tom vedel :) nam sa tiez niekolko mesiacov nedarilo, ale teraz uz nosim pod srdieckom nasho vytuzeneho synceka a velky podiel na tom z mojho pohladu maju vitaminy, ktore mi gyn odporucil :) posielam fotku ako si spolu nazivame :)))

modroocka333

to je take idealne, ze od zaciatku, neviem preco maju niektore zeny problem preberat tieto veci s lekarom :) predsa je to dolezite aj pre zdravie nas, ale najma skrz dietatko!

petraska97022

kazda mame na toto asi iny nazor a iny postoj k tomu, my ked sme sa zacali snazit ja som to hned preberala so svojim gynekologom, hned od zaciatku aby vedel, hned mi dal odporucania, co by bolo vhodne, odporucil mi uzivat vitaminy, Femibion, aby ked sa nam podari aby uz od prveho dna nas drobcek mal vsetky vitaminiky, ktore pre spravny rast potrebuje :)

modroocka333

moj nazor je taky, ze lekar by mal vediet uz ked sa zacnes snazit o dieta, ked uz nejaky mesiac sa snazite, aby vedel, aby mal prehlad, aby ste sa o tom na prehliadke mohli pozhovarat, ale najvyssi cas je uz ked rok sa nedari, to uz je podla mna fakt najvyssi cas :/

zuzula28

Keď by ste sa snažili pár mesiacov, pol roka a nedarilo by sa, tak si dovolím povedať, že je to v podstate akoby normálne, že s tým sa stretáva množstvo párov. Ale už keď to trvá rok a viac, tak už je najvyšší čas aby o tom lekár, gynekológ vedel, aby urobil nejaké vyšetrenia a aby začal zisťovať, kde je asi problém.

vandapanda

len kedy je akoze ten spravny cas kedy s tym zajst za gynekologom, ze sa nedari? je nejako cas, ze kedy je este skoro a kedy je uz najvyssi cas nieco taketo prebrat s lekarom?