Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako uspesne otehotniet

Bionetla

Gratulujem ti k tomu, ze si teta :) Je to dobry pocit, ze?
Vitaminy dokazu mnoho, len je potrebne sa dost aj trpezlivostou obrnit a hlavne netreba sa prestat snazit, netreba stracat nadej, praveze treba viac a viac verit a robit vsetko preto aby dopadli veci ako si prajeme!

2miriamma

pripájam sa chéri k tebe, rada by som o nej ešte niečo počula, viem aké je to skvelé, aký je to super pocit, keď konečne sa niečo takéto podarí, keď po čase snaženia a neúspešných pokusov to vyjde, u nás v rodine tiež bol takýto problém, no našťastie už na to len spomíname a tešíme sa zo synovčeka :)

Chéri

Veronika až teraz som našla komentár od teba, som šťastná, že ti mesiačiky neprišli, to je dobré znamenie. Budem sa tešiť, keď dáš o sebe ešte vedieť, čo je nové, či testík už niečo na to povedal a ako sa máte aj doma :)

Noelinka

A na tom ze v zahranici su lepsi lekari a lepsie metody na tom nic nieje zleho a ked vam pravda boli tak to uz nie je moj problem. Mam skusenosti s SK lekarmi a s nemocnicami a aj so zahranicnymi a preto hovorim ze v zahranici je clovek na tom lepsie ako na sk

Noelinka

Juliana sorry ale je to tak v kazdej teme robi reklamu pise svoj mail aby mu ludia pisali a vlastne co je on ze pri kazdej chorobe vie pomoct? Ja viem co mi je s len pomocou OP mozem otehotniet preto som sa honpytala na nemocnicu a na tom nie je noc zle. To najlepsie je ze on nevie co mi je ale ja ano robi sa tu na doleziteho jednoduche nie?

Noelinka

Lymfa sorry ale v mojom pripade fakt nevies pomoct viem aku mam diagnozu a ked chcem otehotniet tak len pomocou op chapes? Ale ty v kazdej teme pises svoj mail ze ti pomozes vo vsetkom co si to vlastne boh vsemohuci?

Juliana 33

Noelinka tvoje správanie nebolo pekné tykáš niekomu koho nepoznáš a urážaš to by si nemala robiť ale charakter asi nemáš taký aký by si mala mať