Ako uspesne otehotniet

spilba

Norikka je to jednoznačne jednoduchšia a dovolím si povedať, že aj bezpečnejšia cesta, máš istotu, že tých vitamínov bude mať telo dosť na to aby ich bábätku odovzdalo.

norikka

Mam taku kamosku, co sa tak rychlo nadchne a tam to aj skonci.
Zandriana ani nemame pomaly z kade tieto veci vediet, ked sa o to priamo nezaujimame. Ja som sa snazila si tie veci aj zistit, ze ake mnozstvo, kde ake vitaminy su, aby som si stravu zabezpecila taku, ale bolo to pre mna narocna na cas aby som si pozistovala veci a zorientovala sa v tom, cize radsej som siahla po doplnku, ktory obsahoval vsetky vitaminy.

jamicka

Matriska najhoršie je to, keď sa niekto pre niečo na chvíľku nadchne. Že chvíľku len venuje pozornosť vitamínom a tehotenstvu. Nemám to rada, keď niekto si neuvedomuje, že činy aký môžu mať dopad na zdravie nielen seba, ale aj toho človiečika, ktorý pod srdcom rastie.

katarina22

Zandriana neraz som o tomto počula, kamoška jedna tá chcela, že vitamíny si dodá prostredníctvom stravy. Len nemala absolútne predstavu aké vitamíny si má zabezpečiť a ani v akej miere, takže neni o čom v takom prípade podľa mňa :/

zandriara

biatlonistka pre mna napriklad brokolica bola problem, aj rajciny aj vela ineho :)
matriska to sa odhadnut neda a najma je pravda aj to, ze vela z nas ani nema predstavu, ze ake vitaminy a v akom mnozstve nase telo vlastne potrebuje a to je dost velky kamen urazu :/

matriska

BIONETLA

Neviem ci dnes vobec jestvuje niekto kto ukazkovo sa stravuje, ze zdravo a v takom mnozstve v akom to treba. To by sme museli mat nastudovane aj ake su odporucane denne davky jednotlivych vitaminov. A teda odhadnut v com je kolko a akych vitaminov neni podla mna jednoduche.

spilba

Bionetla to si ty, ale poznám veľa báb, čo by chceli byť maminy, nedarí sa im a hanbia sa o tom hovoriť. A hneď hádžu flintu do žita a premýšľajú nad adopciou. Akože ja nehovorím, že adopcia je zlá vec, to vôbec nie, je to fajn, lebo deti dostanú šancu na nový život, len tá cesta k tomu nie je najjednoduchšia. A podľa mňa niekedy stačí málo a je možnosť mať vlastné deti, len treba prekonať svoje obavy, že kto čo povie a treba o tom rozprávať ;)

sinka

bionetla, ked kazdy si pod tym ze jest ukazkovo predstavi nieco ine, myslim, ze je dost tazke odhadnut co vsetko by sme mali jest aby telo malo dost vitaminov, ja napr aj zeleninu jem, ale su druhy zeleniny, ktore do ust nedam :D :D

Bionetla

Darinik tak kazdy sa s tym musi asi nejako po svojom vysporiadat niekomu je lepsie o tom hovorit a niekomu nie. Ked my sme mali take trosku problemy, tak ja som o tom hned hovorila, hned som sla za lekarom, ze co by mi poradil a z tade som sla do lekarne si kupit Femibion, to som potom aj mala taku istotu, ze vitaminov budem mat dost aj ked nebudem jest celkom ukazkovo :P