Ako uspesne otehotniet

2miriamma

kikamika vitamínov je už veľa, to máš pravdu. Lenže každý doplnok má iné zloženie, preto je potrebné na zloženie prizerať čo najviac. Femibion obsahuje presne vitamíny, ktoré žena pri snažení a aj počas tehotenstva potrebuje a najmä v takom množstve v akom treba to je veľmi dôležité :)

kikamika

simranka54: gyn ti preco prave toto odporucil uzivat, co si pridala fotku? Pozerala som, ze na trhu je vitaminov uz vela a neviem ci by som vedela vybrat si len jedny, najma neviem absolutne, ze na zaklade coho by som takuto vec mala vyberat :O

anezkagub

Zuzula to máš tak s mnohými vecami, je proste potrebné aby sme si každá určili priority, čo považujeme za potrebné, dôležité, vhodné, pretože pre každú z nás to môžu byť iné veci ;)

2miriamma

len každá asi potrebujeme na odhodlanie viac času alebo neviem. Len nemôžeme čakať, že sa to samé nejako vyrieši. Lebo problémov môže byť nespočetné množstvo, keď sa dlho nedarí otehotnieť a myslím, že ani jeden problém by sme nemali zanedbať :)

Naty123

Ahojte,
Chcela by som vás poprosiť o spoluprácu na výskume, ktorý sa zaoberá tým, ako sa ľudia k sebe správajú v ťažkých chvíľach a ako sa naučiť podporovať samého seba namiesto kritizovania sa.
Výskum sa začína vyplnením dotazníkov, ktoré sú samozrejme anonymné. Následne Vám budú každý deň po dobu dvoch týždňov zasielané meditačné a vizualizačné cvičenia. Po ich ukončení, zmeriame ich efektívnosť opätovným vyplnením dotazníkov. Aby sme zmerali efekt cvičení aj z dlhodobého hľadiska, dotazník Vám bude zaslaný aj po dvoch mesiacoch.

Link na dotazníky:

docs.google.com

Ďakujem za každú odpoveď 

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať na emailovú adresu natalondrejkova@gmail.com.
S pozdravom a prianím pekného zvyšku dňa,
Bc. Natália Ondrejková
Ústav aplikovanej psychológie, Fakulty sociálnych a ekonomických vied, Univerzity Komenského v Bratislave.

modroocka333

simranka, len akoby sme si niektore nevedeli uvedomit to, ze vlastne lekar je od toho aby nam pomohol, aby nam poradil v tomto smere a je to skoda, lebo lekar by podla mna ani jednej z nas zle nechcel :)