Ako uspesne otehotniet

christina1988

janulienocka to je ale dobré keď ti k tomu lekár čosi povie, kamarátka tá bola za mnou, že lekár jej povedal, že jemu je jedno či bude niečo užívať, že nech si urobí ako uzná za vhodné, akože ja rozumiem, že mu to je jedno na jednej strane, ale lepšie by sa jej rozhodovalo keby jej niečo konkrétnejšie povedal :/

janulienocka2

Súhlas. Kedysi som si ani ja sama neuvedomovala, čo všetko dokážu vitamíny, ale keď gynekológ povie, že to má svoje opodstatnenie tak niečo na tom je. Začala som si o tom viac zisťovať a mal pravdu, vitamíny majú zmysel a obrovský, samozrejme aj psychika dokáže veľa, to je fakt, ale keď telo neni pripravené na príchod drobca, že mu nevie dať to čo pre rast potrebuje, tak to nie je dobré.

2miriamma

katarina možno je problémom to, že pri vitamínoch je kľúčom k úspechu dlhodobé užívanie a to možno niekoho tak akoby odradí alebo akoby som to povedala, ale je to škoda. Lebo práve potrebujeme vitamíny dennodenne aby v tele bol dostatok a potom aby si to mohlo dieťatko brať.

katarina22

Zandriana je to fakt, že veľa vitamínov je v tehotenstve a pri snažení vhodných, len nerozumiem prečo ľudia stále niektoré vitamíny podceňujú.

norikka

Lilinda nie je veru vobec, my ked sme sa snazili, tiez som si myslela, ze ako vsetko super robim, ze dozaista mam vitaminov dost a vobec nie. Az ked som Femibion zacala uzivat az vtedy sa u nas nieco dost rapidne zmenilo k lepsiemu ;)

lilinida

...no a ked si este vezmeme, ze nasa strava nie je ani zdaleka taka pestra a kvalitna akoby mala byt aby sa to ozaj k dietatku dostalo, aby ozaj proste si z toho nieco vzalo, tak to proste ina cesta neni ako to brat tie vitaminy normalne v inej forme.

zandriara

biatlonistka ked niektore zeny k tomu pristupuju tak, ze naco je to dobre skor, ked to k tomu babu nepojde, ked nema este k akemu, mam taku jednu kamaratku, co mi toto povedala tak som kukala na nu ako puk, ze co hovori, som jej vysvetlovala, ze vlastne tie prve tyzdne su velmi podstatne pre rast dietatka, je to proste nutne aby mali vitaminy a zo stravy nasej dozaista nebude mat vsetko, co mu treba, takze moj nazor je, ze cim skor tym lepsie uzivat kyselinu listovu, vitamin C, B vitaminy a vsetko taketo to len dobre urobime!

lilinida

...kamcita cim skor tym lepsie. Osobne som vela vitaminov pozerala, ze aky je na co vhodny a teda je toho kvantum, co deticky potrebuju v brusku aby spravne rastli a pekne ukazkovo :)

biatlonistka7

Kamcita toto je často ten problém, že vitamíny mnohé ženy začnú užívať až keď už vedia, že sú tehotné, ale to už oveľa skôr je dobré aby ich telo malo.

Kamcita23

syllona ja som stavila na uzivanie doplnkov. najskor som to chcela riesit pestrou stravou, aby obsahovala vsetko potrebne, ale to bolo dost narocne dosiahnut den co den. poradila som sa s gynekologickou, radsej si necham poradit od odbornika. spomenula viac doplnkov a vyber nechala na mna. rozhodla som sa pre femibion. je dobre ho brat uz aj pri snazeni, lebo aj ked sa nahodou zadari, tak v prvych tyzdnoch o tom este nemusis vediet, ale babatko uz dostava vsetko potrebne.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.