Ako uspesne otehotniet

syllona

Ahojte!
Jamicka nepovie to je fakt, tých potravín je kvantum, každá obsahuje iné množstvo vitamínov a vyznať sa v tom, pokryť tú potrebu čo máme nie je jednoduché. Podľa mňa sa to nejako odsledovať nedá. Minulý rok som si tieto veci zisťovala, že či sa dá nejako doplnkom vyhnúť, že mať len pestrú stravu, ale to je utópia.

jamicka

Smoula lenže v tomto smere to ti ani nik nepovie, že akú stravu, čo presne máš jesť aby si mala všetkého dostatok, takže to je ťažko!

vretienka

smoula je toho velmi vela, co moze snazenie ovplyvnit aj samotne tehotenstvo, ale je dobre nevzdat sa, viem to aj podla seba aj podla mojho okolia, ze casto je ten problem banalny. kamoska ta napriklad sa privelmi na dieta uplna, sustredila a ked s tym prestala sa im postastilo alebo casto aj nedostatok vitaminov je problem a to by sme si ani len nemysleli.

smoula

mala_sova je smutne, ze fakt je to dnes normalne, kedysi o takychto problemoch sa ani len nechyrovalo, ale to asi aj tato doba uponahlana moze za to a tiez ze nemame pestru stravu akoby sme mali mat aj to sa z velkej miery vie pri tomto podpisat

zuzula28

Nikasa jedna vec je si to takto povedať a iná je realita, často je to oveľa komplikovanejšie všetko v našej hlave, ja tiež som si musela nájsť hobby aby som si zamestnala myseľ.

katarina22

Mala_sova uvoľniť sa to je dobrá rada, len problém je v tom, že keď to nejde a veľmi chceme byť tehotné, tak vtedy sa uvoľniť nevieme, nejde nám to a často sme ešte aj nevrlé, nervózne, viem o čom hovorím, môj drahý to mal so mnou pestré, ale teda vydržať, zotrval a to je podstatné :)

mala_sova

uvolnit sa, nemysliet na to a kludne skusit aj niečo na podporu ovulacie, tvorbu spermii. V dnešnej dobe je to uplne normálne

sinka

zandriana nie je to pravidlom, ale je fakt, ze vacsinou to tak byva :/
mne tiez velmi vela urobilo to, ze som jedla aj vela vitaminov v strave, aj som este doplnkom doplnala, tak bez starosti bez strachu som bola zeby nieco chybalo

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.