Ako uspesne otehotniet

syllona

Ahojte!
Konkrétne aké vitamíny dávate? Je tu niekto kto ich dáva ozaj od začiatku tehotenstva? A dokedy ste takéto vitamíny užívali, do konca tehu??

vretienka

SPILBA SUHLAS NEDA SA TYM NIC POKAZIT, ALE NEROZUMIEM PRECO SI NIEKTO MYSLI, ZE DIETA POTOM NEJAKO VELMI RASTIE ALEBO COSI PODOBNE. VED PRAVE KED MA DOST VITAMINOV TAK RASTIE AKO MA TABULKOVO, PRIAM UKAZKOVO :)

katarina22

Spilba, keď niekedy je lepšie jak sa hovorí, že odbiť si to hneď :D A potom už si len užívať to, že detičky rastú :)

spilba

Veronika je to najmä o tom snažení. Len sa neupni nejako veľmi na tú myšlienku, lebo aj psychika veľmi veľa zrobí :/
A vitamínmi nič nepokazíš, tie by som hneď začala brať, to máš takú istotu. Príde to neboj sa nič. Ale to celkom skoro sa snažíte o ďalšie, dve malé detičky to bude trošku zaberák, nemyslíš? :P

zuzula28

Veronika to bude super ak budeš mať medzi deťúrancami len taký vekový odstup. Už si začala aj niečo robiť pre to aby to vyšlo?

Veronika879

vretienka teraz moc ani nie je si akého slnka užívať, to počasie je premenlivé akoby bol apríl a to je už jún.
Dva roky dozadu je to približne čo mi prvýkrát meškali mesiačiky. Čo som strieľala detské šampanské a chcela by som keby sa to tento rok zopakovalo. Tak dúfam, že s vašimi radami sa mi to podarí opäť :P

vretienka

SINKA NIE JE TO S TYM TAKE JEDNODUCHE. AKOZE ANO PODPORUJEM TO CO SI PISALA, POBYT NA SLNKU NEUSKODI NIKOMU, ALE CAKAT OD TOHO NEJAKE ZAZRAKY JE PODLA MNA NAIVNA PREDSTAVA A NAJMA KED SA BAVIME O VITAMINOV, KTORE POTREBUJE BABATKO POCAS TOHO OBDOBIA, CO HO POD SRDIECKOM NOSIME.

matriska

SINKA

Decko do zasoby sa nabrat neda, ale decko je podstatne aj pre dietatko v brusku, preto pri vitaminoch by nemal ani tento chybat. Lebo prave tento vitamin ma vplyv aj na bunkove delenie a tiez prispieva k normalnej funkcii imunity ;)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.