Ako uspesne otehotniet

christina1988

musíme my veru doniesť k deťom vitamíny aby bolo dobre aby sme mali istotu, že budú zdravé, že všetko bude ako má byť, teraz som sa aj so susedou rozprávala a mi povedala, že je v prvom trimestri, tak strašne moc sa teším, chcela odo mňa rady, že čo môže jesť, čo je vhodné, tak sme debatili, som rada, keď niekto chce počuť môj názor :)

biatlonistka7

Christina to áno, lebo keď nič iné ešte napapajú, tak inak nemajú z čoho vitamíny dostať, to je fakt a je dobré to mať na pamäti.

jamicka

Norikka tie pocity najmä prvýkrát sú také zvláštne, aspoň pred dvomi rokmi u mňa to bolo také, že aj som sa tešila, aj som sa obávala, ale obávala som sa hlavne toho aby náš prírastok bol zdravý. Aby v brušku rástol ako má. Tŕpla som veľmi. No vďaka Femibionu to dopadlo všetko tak ako som verila. Vitamíny zabezpečia u detí správny rast ;)

norikka

Anicka ked pises o tom snazeni tak ja som si na to nase spomenula. Joj to bolo. Ta tuzba po niecom novom, nepoznanom, po tom klbku stastia bola taka velka, ze som pomaly ani spat nemohla, len som mesiac co mesiac riesila, ci mi dni pridu, joj.

christina1988

syllona nielen v tehotenstve aj potom, predsa dieťa nemá ako inak vitamíny nabrať len z mliečka ak teda by si kojila, takže aby dieťa dostalo od teba potrebné vitamíny, to je dôležité :)

Bionetla

Vitaminy dietatko potrebuje aj uz ked je na svete, takze najlepsie je aby si si ich davala aj po porode aspon moj nazor je taky.
Ak ti mozem napisat ja svoj nazor ake vitaminy, tak mne Femibion vyhovoval. Ma taku kombinaciu vitaminov, ze take zlozenie by si pri inych doplnkoch hladala marne, aspon teda ja som take nenasla a to som si ich vela porovnavala :)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.