Ako uspesne otehotniet

mirabelll

anička áno, vitamíny sú must have pri snahe, tiež som sa o tom presvedčila a k tomu ešte aj viac zeleninky a ovocia, aspoň to čo ľúbime a pôjde to :)

anicka89

zuzula lenže keď žena má problém, že sa nedarí, že sa snažia a ešte niekto ti neustále niečo vnucuje, chce ti pomôcť, tak vtedy by som povedala, že to je viac na škodu ako na osoh :/
Každá sme iná a inak takéto veci prežívame, ale myslím si, že jednu vec je podstatné si zapamätať a to, že vitamíny sú pri snažení podtstané, telo musí byť na dieťatko ready :)

zuzula28

Áno ja si toto uvedomujem! Len zo začiatku, keď sa nedarí, tak si to neuvedomujeme, nenapadne nás niečo také.

mirabelll

zuzula keď tehotenstvo, aj samé otehotnenie vie veľa vecí ovplyvniť, netreba nič podceňovať :)
Dajú sa dostať vitamíny aj zo stravy, lenže aj tak z tej stravy sa to nedá v takom množstve ich získať koľko potrebuje žena, aj to dieťatko :)

zuzula28

Anicka, ale tak niektoré veci je lepšie vypúšťať, nejako neriešiť netrápiť sa nimi. Keď sa človek snaží o dieťa tak sa netreba zbytočne stresovať, ale treba si to užívať!

anicka89

zandriana, tak myslia to zrejme dobre, lenže neuvedomujú si aké je to, keď niekto niečo také do teba hustí, človek by musel byť na tvojom mieste, v tvojej pozícii aby to pochopil, prečo ťa to rozčuľuje, prečo to neberieš len ako neškodnú radu ;)

zandriara

bionetla presne ako si napisala, presne som na tom bola podobne a uz normalne, ked niekto zacal mi rozpravat o tom, co by som mala a nemala a neviem co uz som miestami z toho isla az do otacok :-X

vandapanda

simranka ved to je prirodzene, ze by som urobila vsetko na svete pre to aby som mala drobca a hlavne zdraveho :)