Ako uspesne otehotniet

modroocka333

bionetla, kazdemu vyhovuje nieco ine, niekto nema problem zjest vsetko, ale takych ludi mam pocit, ze v dnesnej dobe teda ozaj nie je vela ;) ja tiez som dost prieberciva, co sa tyka jedla a radsej doplnim vitaminy inak ako jedlom, lebo je to jednoduchsie a tiez aj pohodlnejsie

Bionetla

Poviem ti, ze sa ani necudujem, tiez to u mna bolo podobne, aj preto som si kupila Femibion a ten som zacala uzivat, lebo inym sposobom by som vitaminy do seba asi len tazko dostala.
Akoze v niektorych veciach sa viem prekonat, ale su veci, do ktorych proste nepojdem aj keby co bolo :)

anicka89

tak tí ľudia, čo ti to hovoria si myslia, že robia dobre, chcú ti v podstate aj dobre, len väčšinou, respektíve dosť často to má úplne iný vplyv akoby chceli ;)

biatlonistka7

Nútiť sa nie je dobré, aspoň ja to nerobím, lebo potom je to ešte horšie. A keď dnes sa dajú vitamíny dať telu aj inak, tak prečo sa trápiť a nútiť do niečoho?

zandriara

bionetla my ked sme sa snazili, tak som z kazdej strany pocuvala o tom, co mam nemam jest, aky to ma vplyv na dieta, na otehotnenie, ze potrebujem kopu vitaminov, bola som si vedoma toho, ze tie vitaminy potrebujem, lenze donutit sa skrz to jest potraviny, ktore ich obsahovali bolo povacsinou nad moje sily :/

Bionetla

Tak neda sa, neplati, ze ked prve dietatko sa podarilo hned, ze aj pri dalsich to tak bude. Ale podla mna nie je na mieste nejako len vyckavat, ze ako to pojde, ale skor mysliet na to ako predist nejakym problemom, cize hned ked sa rozhodnem, ze chcem dietatko, ze sa on budeme snazit, tak si zaobstaram vitaminy :)

vandapanda

viem, ze panika nepomoze, lenze myslim, ze nas zien sa pri takychto problemoch proste panika ma tendenciu zmocnit, aspon ja to tak proste vnimam :/
bionetla aha, tym padom clovek vlastne nema istotu, ze kedy to pojde bez problemov, kedy sa nejake vyskytnu :/ to uz sa na nic neda spolahnut?

Bionetla

Vandapanda mam kamaratku, ktorej sa podarilo otehotniet na prvykrat, ked sa zacali snazit o ich prve dietatko. Myslela si, ze ked to pri prvom vyslo hned na prvykrat, ze to tak pojde aj pri druhom. No opak bol pravdou. Vela veci vie toto ovplyvnit, na nase telo vplyva strasne moc faktorov, ktore otehotnenie ovplyvnuju a nic netreba podcenovat :)