Ako uspesne otehotniet

Darinik

matriska jasné, lepšie a ľahšie sa veci riešia keď sú dvaja ľudia na to, mám kamošku, nedarilo sa im dlho a chodila za mnou vyplakávať, mne to nevadilo, ja som si ju zakaždým bez problémov vypočula, len ma mrzelo, že nechcela o tom mužovi povedať, keby mu to povedala hneď tak už dávno mohli ísť na vyšetrenia a by sa zistilo, že kde je problém a nemusela by sa tak trápiť :/

zuzula28

matriska keď niekedy je to aj tak, že niekto kto veľmi chce tak sa nedarí, nejde to a u niekoho to môže byť opačne, hlavne ja si myslím, že dieťatko je dar :)

Julka266

Matriska tieto veci vztahove idu spolu ruka v ruke, hlavne sa netreba vzdavat, treba sa rozpravat, komunikovat.
Ale zaroven ked sa nedari uz niekolko mesiacov, pripadne rokov, tak je na mieste zajst s tym k doktorovi, na gynekologiu a porozpravat sa o tom, ist na vysetrenia a proste co treba aby sa prislo na to kde je problem.

matriska

JAMICKA

To ano, je to jasne, ze potom sa to prejavi aj na tom vztahu. Z vonku akoze moze vyzerat, ze je vsetko OK. Lenze ked to prestane v tomto klapat, ze clovek sa upne len na tu myslienku mat dieta to tiez nie je najlepsie. Najidealnejsie je, ked je to spontanne, len to nie zakazdym je mozne, nejde to zakazdym, ale som nazoru, ze treba sa o tychto veciach jednoznacne vo vztahu rozpravat

jamicka

Biatlonistka ten je OK. Tiež som kukala a porovnávala zloženia takýchto doplnkov, keď ono to neni len o tom, že aké vitamíny, ale aj aké množstvo a všetko to ide spolu ruka v ruke.
Matriska to áno, mám kamošku, ktorá si to už ani len neužívala, ktorá silou mocou chcela bábätko a vôbec nemala radosť z tej cesty k tomu alebo jak by som to pomenovala a bolo to cítiť aj na tom vzťahu :/

matriska

EV365

Uzivat si to je podla mna to najjednoduchsie z toho. Len potom hned v kutiku duse tak dufas, ze to vyslo. Presla som si tym a viem, ze to neni jednoduche, viem co zena zaziva, ked chce dieta a nechce to ist, ale pravdu mas v tom, ze netreba sa sustredit a zamerat len na to ;)

biatlonistka7

Áno baby vitamíny sú dobrá vec, ale pri výbere treba hlavne myslieť na to, že aké množstvo vitamínov doplnok obsahuje, aké vitamíny atď.
Ja mám skúsenosť s Femibionom, ten je z tohto pohľadu podľa mňa najviac, lebo má všetko čo potrebuje ako mama tak aj dieťatko ;)

spilba

Sinka tak sú to hormóny a tie dokážu kopu vecí, aj pozitívnych ale aj menej pozitívnych, takže toto si treba všetko dobré rozmyslieť, že či sa oplatí do takejto ochrany ísť či nie. A keď už áno a chceme plánovať dieťatko tak je vhodné ešte pred samotným vysadením začať vitamíny užívať. Čiže skôr :)