Ako uspesne otehotniet

jamicka

Norikka tie pocity najmä prvýkrát sú také zvláštne, aspoň pred dvomi rokmi u mňa to bolo také, že aj som sa tešila, aj som sa obávala, ale obávala som sa hlavne toho aby náš prírastok bol zdravý. Aby v brušku rástol ako má. Tŕpla som veľmi. No vďaka Femibionu to dopadlo všetko tak ako som verila. Vitamíny zabezpečia u detí správny rast ;)

norikka

Anicka ked pises o tom snazeni tak ja som si na to nase spomenula. Joj to bolo. Ta tuzba po niecom novom, nepoznanom, po tom klbku stastia bola taka velka, ze som pomaly ani spat nemohla, len som mesiac co mesiac riesila, ci mi dni pridu, joj.

christina1988

syllona nielen v tehotenstve aj potom, predsa dieťa nemá ako inak vitamíny nabrať len z mliečka ak teda by si kojila, takže aby dieťa dostalo od teba potrebné vitamíny, to je dôležité :)

Bionetla

Vitaminy dietatko potrebuje aj uz ked je na svete, takze najlepsie je aby si si ich davala aj po porode aspon moj nazor je taky.
Ak ti mozem napisat ja svoj nazor ake vitaminy, tak mne Femibion vyhovoval. Ma taku kombinaciu vitaminov, ze take zlozenie by si pri inych doplnkoch hladala marne, aspon teda ja som take nenasla a to som si ich vela porovnavala :)

syllona

Ahojte!
Konkrétne aké vitamíny dávate? Je tu niekto kto ich dáva ozaj od začiatku tehotenstva? A dokedy ste takéto vitamíny užívali, do konca tehu??

vretienka

SPILBA SUHLAS NEDA SA TYM NIC POKAZIT, ALE NEROZUMIEM PRECO SI NIEKTO MYSLI, ZE DIETA POTOM NEJAKO VELMI RASTIE ALEBO COSI PODOBNE. VED PRAVE KED MA DOST VITAMINOV TAK RASTIE AKO MA TABULKOVO, PRIAM UKAZKOVO :)

katarina22

Spilba, keď niekedy je lepšie jak sa hovorí, že odbiť si to hneď :D A potom už si len užívať to, že detičky rastú :)