Ako uspesne otehotniet

zuzula28

Anicka, ale tak niektoré veci je lepšie vypúšťať, nejako neriešiť netrápiť sa nimi. Keď sa človek snaží o dieťa tak sa netreba zbytočne stresovať, ale treba si to užívať!

anicka89

zandriana, tak myslia to zrejme dobre, lenže neuvedomujú si aké je to, keď niekto niečo také do teba hustí, človek by musel byť na tvojom mieste, v tvojej pozícii aby to pochopil, prečo ťa to rozčuľuje, prečo to neberieš len ako neškodnú radu ;)

zandriara

bionetla presne ako si napisala, presne som na tom bola podobne a uz normalne, ked niekto zacal mi rozpravat o tom, co by som mala a nemala a neviem co uz som miestami z toho isla az do otacok :-X

vandapanda

simranka ved to je prirodzene, ze by som urobila vsetko na svete pre to aby som mala drobca a hlavne zdraveho :)

modroocka333

bionetla, kazdemu vyhovuje nieco ine, niekto nema problem zjest vsetko, ale takych ludi mam pocit, ze v dnesnej dobe teda ozaj nie je vela ;) ja tiez som dost prieberciva, co sa tyka jedla a radsej doplnim vitaminy inak ako jedlom, lebo je to jednoduchsie a tiez aj pohodlnejsie

Bionetla

Poviem ti, ze sa ani necudujem, tiez to u mna bolo podobne, aj preto som si kupila Femibion a ten som zacala uzivat, lebo inym sposobom by som vitaminy do seba asi len tazko dostala.
Akoze v niektorych veciach sa viem prekonat, ale su veci, do ktorych proste nepojdem aj keby co bolo :)

anicka89

tak tí ľudia, čo ti to hovoria si myslia, že robia dobre, chcú ti v podstate aj dobre, len väčšinou, respektíve dosť často to má úplne iný vplyv akoby chceli ;)

biatlonistka7

Nútiť sa nie je dobré, aspoň ja to nerobím, lebo potom je to ešte horšie. A keď dnes sa dajú vitamíny dať telu aj inak, tak prečo sa trápiť a nútiť do niečoho?

zandriara

bionetla my ked sme sa snazili, tak som z kazdej strany pocuvala o tom, co mam nemam jest, aky to ma vplyv na dieta, na otehotnenie, ze potrebujem kopu vitaminov, bola som si vedoma toho, ze tie vitaminy potrebujem, lenze donutit sa skrz to jest potraviny, ktore ich obsahovali bolo povacsinou nad moje sily :/