Ako uspesne otehotniet

katarina22

Mala_sova uvoľniť sa to je dobrá rada, len problém je v tom, že keď to nejde a veľmi chceme byť tehotné, tak vtedy sa uvoľniť nevieme, nejde nám to a často sme ešte aj nevrlé, nervózne, viem o čom hovorím, môj drahý to mal so mnou pestré, ale teda vydržať, zotrval a to je podstatné :)

mala_sova

uvolnit sa, nemysliet na to a kludne skusit aj niečo na podporu ovulacie, tvorbu spermii. V dnešnej dobe je to uplne normálne

sinka

zandriana nie je to pravidlom, ale je fakt, ze vacsinou to tak byva :/
mne tiez velmi vela urobilo to, ze som jedla aj vela vitaminov v strave, aj som este doplnkom doplnala, tak bez starosti bez strachu som bola zeby nieco chybalo

zandriara

alexa otazka je, ze na koho strane je problem, ci je problem u zeny alebo u muza, niekedy nie je vobec problem so speriami, casto sa stava, ze prave zena musi celit zdravotnym problemom :/

christina1988

musíme my veru doniesť k deťom vitamíny aby bolo dobre aby sme mali istotu, že budú zdravé, že všetko bude ako má byť, teraz som sa aj so susedou rozprávala a mi povedala, že je v prvom trimestri, tak strašne moc sa teším, chcela odo mňa rady, že čo môže jesť, čo je vhodné, tak sme debatili, som rada, keď niekto chce počuť môj názor :)

biatlonistka7

Christina to áno, lebo keď nič iné ešte napapajú, tak inak nemajú z čoho vitamíny dostať, to je fakt a je dobré to mať na pamäti.