Ako uspesne otehotniet

christina1988

jasné joleen ale aj keby žena nebrala, keď sa snaží a začne dajme tomu v štvrtom týždni tehotenstva, tak je to stále lepšie akoby ich nezačala brať vôbec nikdy, nie?

Joleen

Christina tak sice jesno nie je keď žena plánuje tak už je dobré vtedy začať brať vitamíny a hlavne kyselinu listovú keď žena otehotnie neplánovane tak ihneď začať ako sa dozvie ze je v tom

christina1988

mirabelll ja podľa toho čo som sa tu dočítala a dozvedela, tak si myslím, že je jedno kedy tie vitamíny začneš brať, podstatné je že začneš. A to je to najdôležitejšie. Horšie by bolo keby celé tehotenstvo by si žiadne vitamíny nebrala

mirabelll

Môže sa niečo stať, keď žena by začala vitamíny užívať až keď jej lekár potvrdí, že je ozaj tehotná? Nie je už neskoro potom ich začať brať?

Simna

tak to sme radi že sme ti pomohli a že aspoň vieš čo je prospešné..Vitamíny sú dôležité aj keď niekedy problém prečo žena nemôže otehotnieť je niekde inde, ale nedostatok vitamínov dokáže tiež dosť šarapaty narobiť v tele, preto je dobré brať vitamíny ako femibion a podobne aby sa nestalo, že telo bude mať nedostatok vitamínov :)

bu-jak

Základ je, aby sa spermijka dostala k vajíčku a aby vajíčko pustilo spermijku dovnútra. Spermijka sa v ňom od šťastia rozpustí a vajíčku viac netreba. Odpára jednu stranu zo svojej DNA a prilepí tam jednu stranu z DNA spermijky. A potom sa začnú diať veci.....

christina1988

Jasné bábiky už tomu rozumiem, bola som celá taká neistá či ozaj je veľmi potrebný alebo či je to len nejaký mýtus. Už niekedy neviem čo áno čo nie :) to som rada, že ste mi to všetko uviedli na správnu mieru

2miriamma

Joleen tak toto je pre mňa veľká novinka. Nikdy by som nepovedala, že nedostatok jódu môže spôsobiť v živote človeku až takéto problémy. A pritom mnohé ženy hádžu nad všeobecne vitamínmi ruku a pritom ako čítam zrejme budú dosť dôležité aby sa dieťa narodilo vitálne :)