Ako uspesne otehotniet

2miriamma

bacil predstavuješ si to veľmi jednoducho, ibaže ono to tak nie vždy funguje bohužiaľ. Moja švagriná sa s bráchom snažia o dieťa už vyše po roka a nič. Už boli aj na rôznych akciách, dovolenkách aby boli dobre naladený a nedarí sa :(

cukky

ak si merias teplotu tak neviem ako inac chces otehotetniet ked vies ze mas ovulaciu a nepodari sa.V tom pripade stale skusat a skusat.ale ak si to ratas ako cyklus ze na 11-14 den a robite to podla toho tak to nevychadza.ovulaciu mozes mat akj tesne po kramoch aj pred kramami.proste hocikedy.ale asi ked sa tak snazite o dieta tak si merias urcite teplotu.......a ak to nepojde aj nadalaj tak ist ku odbornikovi.

bacil6

s priatelom sa nadrbte a mas to :) ved ako sa hlobia deti ?ktore su nechcene .. ludia co uzkostlivo tuzia po detoch ich mat nemozu ,a asocial ich ma aj 5 . :) proste neriesit ,ze chcete dieta :D a pride to samo :)

anickadusicka

zsuzska vitaminov ktore dietatu prospievaju je celkom dost, kazdy je v podstate dobry na nieco ine, jeden je dolezity pre spravny vyvin mozgu, druhy pre spravny rast telicka a podobne. Preto je na mieste aby si sa poobzerala po doplnkoch, ktore obsahuju viacere vitaminy, uz tu zaznelo viacero tipov, co by si mohla uzivat, ale my mame osvedceny femibion. Je to na tebe co vyskusas, ale urcite vitaminy pred otehotnenim a ani pocas tehotenstva netreba zanedbavat.

Luchannne

lenze to co si vymenovala tie produkty to su produkty ktore obsahuju viacero vitaminov, nie? nie len jeden druh...

zsuzska

dievcata pisete tu o vitaminoch, lenze o akych? co by zena mala brat aby sa jej sanca na otehotnenie zvysila? je mnoho vitaminov, ktore by mala zena brat?

Chéri

norikka - môže byť problém v tom, že žena nemá dostatok vitamínov, to je ale by som povedala že ten lepší prípad a ozaj sa mnohokrát stáva, že ženy na výživu a vitamíny pre dieťatko zabúdajú, ale to neznamená, že za problémom s otehotnením nemôže byť aj niečo vážnejšie. Určite je dobré to komunikovať s lekárom :-)

norikka

lastom mas pravdu ze muzi to beru viac osobne, ibaze je treba si uvedomit ze za to nemozu. A mnohokrat ma par problem otehotniet, ked telo zeny nema dostatok vitaminov....ze telo nie je pripravene na dietatko

Pamela007

Treba vyskúšať všetky dostupné možnosti. A hlavne to prejednávať s doktorom, s gynekológom všetko. Či je to a to vhodné. Či nie a pod.. Vitamíny a vyšetrenia ti pomôžu :)