Ako uspesne otehotniet

snezienka2

Potrebne su vysetrenia a riesit tento problem s lekarom. Aby navrhol ake vysetrenia treba urobit, co mozu priniest. Pripravit ta na to, co to bude obnasat. My sme takto vysetrenia zaciatkom roku podstupili a na moj podiv vysli dobre, ja som sa cudovala, ale lekar hovoril ze uz sa s tym niekolkokrat stretol, ze problem nie je v podstate nikde akoze taky podstatny, ze by sme boli neplodny alebo nieco. Potom som skusala sa pytat ako to je s vitaminmi a takymito doplnkami a zacala som uzivat a sme v tretom mesiaci :)

Joleen

Darinik a màte všetky vyšetrenia? Tvoj muž vyšetrenie spermii ( kvalita, kvantita, počet, pohyblivosť etc ) a ty na ovulku, priechodnosť vajcovodov?

Darinik

Zrejme nie som jediná nešťastná, ktorá už sedem mesiacov túži nesmierne po dieťati, že?
Urobili sme už s drahým nejaké opatrenia, ktoré by nám vraj mohli pomôcť, ale zatiaľ sme nespozorovali že by nám nejako pomohli. Skúšali sme sa odreagovať, začali sme sa viac jeden druhému venovať ale nejako to nevychádza.

Julka266

sikovny tak to ste mali potom stastie. U nas je to dost tazke, snazime sa uz vyse roka a doktor zatial dobru spravu nam neoznamil. Takze premyslam co dalej. Lekar mi povedal, ze nam urobi nejake vysetrenia aby vylucil nejaky problem a uvidime...

sikovny

U nas sa to podarilo sposobom, ze som sa pri milovani opytal mojej milej, ze ci si urobime dietatko. Ona povedala, ze dobre a ja, ze tak ju napustim. Tak som ju napustil. Potom sme si povedali, ze mozno bude vhodna doba o pol roka a tak to uz nebudeme robit naostro, az o pol roka budeme napustat dalej.

Ale moj spermonik bol sikovny a o par tyzdnov uz gynekolog potvrdil tehotenstvo :)

Doteraz ma mrzi, ze som si to plodenie vobec, ale vobec neuzil. Tesil som sa, ze sa budem pokusat aspon rok, kym sa zadari. O ono sa to podarilo na prvy sup :)

emmi7

My sme sa rok pokúšali o bábätko a nič nedarilo sa...Možno to bolo aj o tom že, sme ho až veľmi chceli a preto sa to nedarilo...Ale pred mesiacom sa toto všetko zmenilo...Testy vychádzali pozitívne a teraz už som v 3 týždni:-)...Chcela som sa niekomu pochváliť ale aj napísať že keď sa nám tak dlho nedarilo, tak som pátrala a čítala po internete rôzne diskusie a dosť tam baby spomínali femibion tak som si povedala že ho vyskúšam...Neviem či vďaka nemu sa nám to podarilo ale každopádne som rada že budeme mať bábätko a dievčatá vy, len nezúfajte a skúšajte všetko možné a raz sa vám to určite podarí:-)

Vlagea

Biatlonistka

** načo by bolo dobré užívať ich len niekoľko krát za týždeň? je potrebné užívať ich každý, každučičký deň a to z dôvodu, že sa v tele musí udržať tá hladina vitamínov, aby ak sa poradí otehotnieť aby dieťa malo z kade si brať dostatočné množstvo tých vitamínov.

biatlonistka7

Simna s týmito vitamínmi, čo si ty písala je to ako? myslím s užívaním, ono je potrebné ich užívať každý deň alebo to stačí niekoľkokrát do týždňa alebo ako? nemám s takýmto niečím skúsenosti, preto sa radšej pýtam :)

zuzula28

ešte mi jedna vec v súvislosti s týmito vitamínmi napadla. Je dôležité čo tie doplnky obsahujú ale vitamíny, ale je veľmi dôležité aj to že v akom množstve, či to vôbec má nejakž vplyv na to telo. Či to množstvo nie je zanedbateľné. ;)

Simna

je dôležité brať všetky vitamíny. Nie len tie ktorých nemáš mimo tehu dostatok. Pretože keď budeš tehu tak budeš potrebovať dvakrát toľko vitamínov ako máš teraz v tele preto je dobré začať brať niečo také ako femibion, ktorý obsahuje viacero vitamínov a tým pádom nemusíš riešiť ešte nejaké dodatočné užívanie nejakého iného vitamínu alebo niečo také