Ako uspesne otehotniet

anicka89

valaja užívam Femibion, ten sa mi podľa zloženia zdal ako taká vhodná voľba pri takýchto problémoch. Kedy? Ono keď už máš toho za sebou viacero a prídeš do bodu, kedy nevieš čo robiť, ako si pomôcť tak začneš premýšľať nad všetkým možným a keď som si zisťovala aký účinok ako môžu vitamíny pomôcť, tak som si povedala, že vyskúšam. Stratiť som už aj tak nemala čo. Modracik podstatne je dať telu vitamíny, ktoré potrebuje v akejkoľvek podobne.

modracik

Moja skúsenosť je taká,že v lekárni sú vitamíny syntetické,treba si vybrať radšej prírodné, nakoľlko máme tej chémie okolo seba ozaj dosť.
Moja dcéra, nevesty a aj známe, prešli programom vitamínových prípravkov pre tehotné/odkonzultované s lekárom/ a výsledkom sú zdravé bábatká-už vlastne deti,lebo sú poniektoré už školopovinné.Ani jedna nemala nejaké potiaže alebo komplikácie.Dokonca aj žienky, ktoré nevedeli otehotnieť,tak majú zdravé bábatká.....je to v strave, v zložení vitamínov a doplnkov, nakoľko tak ako maminka, bábatko, ktoré rastie,potrebuje kvalitnú výživu.....ide to cez maminu,no a vieme, čo nakupujeme, že tých živín je málo a už ani nehovorím o vyváženom pomere, ktorý je veľmi dôležitý pre každého, nielen práve v týchto prípadoch. Ak máte záujem o viac info, napíšte mi správu, aj Vám môžem preposlať ten program.Držím palce všetkým.

valaja

- anička aké vitamíny si začala užívať, keď si sa snažila otehotnieť? čo bolo také najdôležitejšie, myslím okamih, kedy si si povedala, že je potrebné aby si začala niečo užívať niečo brať aby nastala možno nejaká zmena alebo niečo také?-

anicka89

vlagea súhlasím s tým, že nie je jediná, ktorá si niečím takýmto musí prejsť. Som na tom úplne rovnako. Ale podstatné je uvedomiť si, čo je dôležité a od toho sa odraziť ďalej. Preto som sa dala napríklad ja na užívanie vitamínov, lebo po tom všetkom čím som si prešla som si uvedomila, kde je možné, že bol problém. Preto už pravidelne užívam :)

Vlagea

lajtmannlea

**nemaj strach, nie si sama, čo si takúto cestu musela prejsť k vytúženému dieťatku. To, či sa ťa takýto problém týka alebo naopak netýka ty odhadnúť nevieš. Ako sa hovorí nekrič až kým nepreskočíš. Tiež by som po vlastnej skúseností priala každej žene bezproblémové otehotnenie po pravde. U každej tento problém spôsobuje niečo iné. U mňa to bol nedostatok vitamínov, ktorý zabraňoval správnemu vývoju a rastu toho vajíčka, toho plodu. Avšak po užívaní Femibionu sa nám to podarilo. Aj keď mala som trošku strach aby sa niečo nepokazilo, ale našťastie môj strach bol neopodstatnený :)

lajtmannlea

StastnaMama ahojky...o tej tŕnistej ceste čoto viem. Avšak stále neviem ako z nej vybočiť. Ako sa dostať na cestu, ktorá by nás priviedla k tomu po čom tak dlho a intenzívne túžime. Myslela som, že mňa sa takýto problém netýka avšak asi som sa mýlila :(

StastnaMama

Naša cesta k bábätku bola tŕnistá, lebo sme na to išli od lesa. Pomohla až liečba u dr. Albertovej. Dcérka mala 04. apríla 5 rokov.

anicka89

Ahojte. Tak mne je to už jasné, že za dva týždne nemôžem očakávať neviem aké veci. Dám tomu čas, pekne pravidelne ich užívam. Len som chcela aby ste vedeli, že som do toho išla. Veď práve to, už som sa rozhodla, že nebudem vitamíny podceňovať ani pred otehotnením ani keď budem tehu :)

Vlagea

Bionetla

**presne ako píšeš, každé telo je iné. V každom tele je iné množstvo vitamínov. Ak žena má žalostne málo vitamínov, tak v tom prípade bude dlhšiu dobu trvať, kým si telo zvykne, že už ich má a začne ich plnohodnotne využívať :)

Bionetla

Anicka ono vacsinou je potrebne brat tie vitaminy niekolko mesiacov, aby v tele sa nahromadili, aby sa tam tak udomacnili :) aby ich bolo dostatok. Za dva tyzdne sa to neda. Ale verim, ze po par mesiacoch by to mohlo prist. Ale tak kazde telo je ine :)