Ako uspesne otehotniet

Naty123

Ahojte,
Chcela by som vás poprosiť o spoluprácu na výskume, ktorý sa zaoberá tým, ako sa ľudia k sebe správajú v ťažkých chvíľach a ako sa naučiť podporovať samého seba namiesto kritizovania sa.
Výskum sa začína vyplnením dotazníkov, ktoré sú samozrejme anonymné. Následne Vám budú každý deň po dobu dvoch týždňov zasielané meditačné a vizualizačné cvičenia. Po ich ukončení, zmeriame ich efektívnosť opätovným vyplnením dotazníkov. Aby sme zmerali efekt cvičení aj z dlhodobého hľadiska, dotazník Vám bude zaslaný aj po dvoch mesiacoch.

Link na dotazníky:

docs.google.com

Ďakujem za každú odpoveď 

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať na emailovú adresu natalondrejkova@gmail.com.
S pozdravom a prianím pekného zvyšku dňa,
Bc. Natália Ondrejková
Ústav aplikovanej psychológie, Fakulty sociálnych a ekonomických vied, Univerzity Komenského v Bratislave.

modroocka333

simranka, len akoby sme si niektore nevedeli uvedomit to, ze vlastne lekar je od toho aby nam pomohol, aby nam poradil v tomto smere a je to skoda, lebo lekar by podla mna ani jednej z nas zle nechcel :)

zuzula28

Podľa mňa natierať si bruško je dôležité, niektoré mamičky to podceňujú a pritom je to tiež maličkosť čo môžme urobiť :)

anezkagub

Každá máme asi niečo takéto, že pri niečom, niekom sa hanbíme o niektorých veciach hovoriť. Len treba si uvedomiť, že niekedy fakt je dôležité hovoriť o svojich pocitoch, plánoch ak chceme aby nám pomohol niekto, napríklad lekár :)

simranka54

kedysi som sa aj ja hanbila, ale vekom nejako ma to preslo, teraz si neviem predstavit, ze ked sme sa zacali snazit, ze by som o tom mojmu gynekologovi nepovedala, neviem povazovala som to za dolezite aby o tom vedel :) nam sa tiez niekolko mesiacov nedarilo, ale teraz uz nosim pod srdieckom nasho vytuzeneho synceka a velky podiel na tom z mojho pohladu maju vitaminy, ktore mi gyn odporucil :) posielam fotku ako si spolu nazivame :)))

modroocka333

to je take idealne, ze od zaciatku, neviem preco maju niektore zeny problem preberat tieto veci s lekarom :) predsa je to dolezite aj pre zdravie nas, ale najma skrz dietatko!

petraska97022

kazda mame na toto asi iny nazor a iny postoj k tomu, my ked sme sa zacali snazit ja som to hned preberala so svojim gynekologom, hned od zaciatku aby vedel, hned mi dal odporucania, co by bolo vhodne, odporucil mi uzivat vitaminy, Femibion, aby ked sa nam podari aby uz od prveho dna nas drobcek mal vsetky vitaminiky, ktore pre spravny rast potrebuje :)

modroocka333

moj nazor je taky, ze lekar by mal vediet uz ked sa zacnes snazit o dieta, ked uz nejaky mesiac sa snazite, aby vedel, aby mal prehlad, aby ste sa o tom na prehliadke mohli pozhovarat, ale najvyssi cas je uz ked rok sa nedari, to uz je podla mna fakt najvyssi cas :/