Ako uspesne otehotniet

zuzula28

Vandapanda nie, celkovo na paniku dôvod nie je, pretože zakaždým sa dá niečo robiť. Sú nejaké možnosti, no v prvom rade je treba si uvedomiť, že panika nikomu v ničom nepomôže, človek sa len zbytočne vystresuje a to tiež môže mať vplyv na otehotnenie :/ A myslím tým vplyv v tom horšom smere. Že nepodporí zrovna to tehu :/

2miriamma

kikamika vitamínov je už veľa, to máš pravdu. Lenže každý doplnok má iné zloženie, preto je potrebné na zloženie prizerať čo najviac. Femibion obsahuje presne vitamíny, ktoré žena pri snažení a aj počas tehotenstva potrebuje a najmä v takom množstve v akom treba to je veľmi dôležité :)

kikamika

simranka54: gyn ti preco prave toto odporucil uzivat, co si pridala fotku? Pozerala som, ze na trhu je vitaminov uz vela a neviem ci by som vedela vybrat si len jedny, najma neviem absolutne, ze na zaklade coho by som takuto vec mala vyberat :O

anezkagub

Zuzula to máš tak s mnohými vecami, je proste potrebné aby sme si každá určili priority, čo považujeme za potrebné, dôležité, vhodné, pretože pre každú z nás to môžu byť iné veci ;)

2miriamma

len každá asi potrebujeme na odhodlanie viac času alebo neviem. Len nemôžeme čakať, že sa to samé nejako vyrieši. Lebo problémov môže byť nespočetné množstvo, keď sa dlho nedarí otehotnieť a myslím, že ani jeden problém by sme nemali zanedbať :)