Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

patrici77

tomino874 nie nerobí ale myslím že to by nemal byť nejaký problém :-) pohľadaj si nejakú, čo bielenie robí a vyriešené.
Bielenie zubov v ambulancii je jedna vec, ale ide aj o udržanie si vybielených zubov. Čiže by bolo fajn sa vyhýbať káve a podobným veciam a samozrejme fajn je aj domáce bielenie.

brunetka99

tomino874

bielenie zubov nerobi kazda, treba si to dopredu zistit ktora zubarka robi, ako robi, za aku cenu a co bielenie vsetko obnasa :-)

majusaa

m. skončí, neskončí. To je vec daného človeka. Ja keď som teraz prišla na to aké môžem mať krásne biele zuby a ako to na ľudi pôsobí, tak asi by som už neprestala :-P

rossie19

m. myslím, že sa s tým dá skončiť kedykoľvek. Aj keď na druhej strane keď človek už raz má krásne biele zuby tak je veľmi ťažké sa ich vzdať :-)

tomino874

patrici ja som tiež mnoho vecí vyskúšal. Podľa mňa sú biele zuby veľmi dôležité a keď ich človek nemá od prírody tak čo narobí. Iná možnosť ako bielenie zubov nejestvuje. Lenže bielenie zubov nerobí každá zubárka, že?

majusaa

gabona to je tvoj nazor. Ja som na bielenie zacala chodit, ked som sa v mojej kariere dostala na poziciu ktora si vyzadovala pravidelny kontakt s ludmi a predsa len clovek inak posobi ked ma krasne biele zuby ako ked ma zlty chrup ktory mnohych odradza, nie? :-)

brunetka99

Ničí to zuby? Práveže ja vďaka bieleniu mám krásne zuby aké som nikdy nemala. Bol to môj sen mať konečne biele zuby a po pravidelnom chodení na bielenie sa mi splnil :-)

gabona1

Ahojte, ja mám pred bielením zubov rešpekt. Chodila som k zubárovi kapacite na strojček a on je teda veľmi zaťažený na krásne, zdravé a čisté zuby. O bielení nechcel ani počuť, že si ton nemám v žiadnom prípade robiť, vraj to zuby ničí!