Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

patrici77

tomino bolo by to dobré, aspoň ja tak chodím. Že vždy pred bielením idem na prehliadku. Čo sa týka tvojho rozhodovania nad bielením, tiež som nad tým dlho sedela a váhala. Dokonca som skúšala všetky možné aj nemožné veci aby mi zuby obeleli a nič. Tak som si povedala, že pôjdem a uvidím :-) a chodím dodnes.

tomino874

už dlhšie rozmýšľam, že by som išiel na bielenie zubov, len neviem ako to vlastne funguje. Keď človek chce ísť na bielenie zubov musí pred tým mať urobené všetky kazy a všetky zuby v poriadku či?

_Hanach_

a na bielenie zubov chodite k svojej zubarke alebo k nejakej inej? pretoze pokial viem, tak napriklad moja bielenie nerobi. A viem, ze pred bielenim je potrebne absolvovat zubnu prehliadku, ale to nevadi ked mi prehliadku urobi iny zubar a na bielenie idem niekam inam? viete co myslim?

hribik12

ja som bol naposledy na bieleni asi pred pol rokom, vzdal som sa kavy, cajov, fajcenia a efekt je stale rovnaky. Dufam, ze mi to tak vydrzi este dlho. Bielenie mi zabralo hodinu casu, ale ten vysledok stoji za to..

tekvicka60

ja tiez chodim na bielenie zubov, predtym ako som prvykrat isla na profesionalne bielenie, tak som vyskusala bieliace pasty, vody, pasky, no proste vsetko od vymyslu sveta a nic nepomahalo. A ked som menila zubarku, tak som si uz nasla aj taku aby robila aj dentalnu hygienku aj bielenie a som spokojna :) dvakrat som uz bola na bieleni a mam zubky take biele ake som nikdy predtym nemala..

Eva531

Bielenie zubov oslabuje sklovinu a nie každý pacient je vhodným kandidátom. Zuby sa po bielení môžu stať citlivými, čo bude pre teba dosť nepríjemné. Ja som si nikdy zuby nedávala bieliť a ani si nedám, ale výborný výsledok v podobe o pár odtieňov bledších zubov dosahujem po návšteve dentálnej hygieničky, ktorá robí profesionálne čistenie zubov, na ktoré by mal aspoň raz za rok zájsť každý človek. Ide o odstránenie plaku, kameňa a nepekného sfarbenia, ktoré nám na zuboch zanechala strava, najmä čaje a káva a mne to takto úplne stačí.

jozkojojo

podla mna by sa bielenie zubov malo robit jedine u lekara.. vsetky tie bieliace srandy volnopredajne su len pre udrzanie vybieleneho efektu, cize ak naozaj chcete mat krasne biele zuby tak chodte na profesionalne bielenie a nedajte sa nachytat na nejake bieliace pasty :) tiez som im kedysi veril, nastastie som uz z toho vyrastol :D

zrzkazuzka

nie, nie dlhsie. A co viem tak niektorym ludom to v pohode vydrzi aj dva roky.. Je to rozne :) To je osetrenie na hodinu, na viac nie, len predtym musis mat za sebou dokladnu prehliadku a dentalnu hygienu.

yorka

tak to je super.. ja som myslela, ze to je len na nejaky pol rok.. :) toto si ma milo prekvapila. A ako dlho trva to bielenie?