Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

naty_gresova

Zuzula to je pravdou, len zase ak si dá niekto ozaj raz za čas pohár červeného vína tak to zase nie je až taká tragédia, horšie by bolo pravidelné pitie napríklad kávy, ale aj čierneho čaju ;)

krtko7

hm. Tifaniass ani nehovor, ale to veľa záleží aj od toho ako človek k tým zubom svojim pristupuje. Keď niekto má v paži starostlivosť, že sa nestará, keď má bolesti nejde k lekárovi, ale pchá radšej do seba tabletky od bolesti, tak vtedy môže rátať s tým, že velice rýchlo príde o svoje zuby. A to som si istá, že to je vec, ktorú bude ľutovať.

zuzula28

bambulka32 to jasné, ja keď som si prvýkrát dala bieliť zuby tak vtedy som už všetky tieto veci eliminovala, predsa potom by som na žiadne bielenie nemusela chodiť keby som naďalej pila niečo, čo ovplyvňuje farbu :)

krtko7

hm. Bambulka k tejto dr. čo si písala chodím aj ja na bielenie a ona sama mi ešte odporučila aj domáce bielenie, ktoré používam doma pravidelne. Raz ročne chodím na profesionálne bielenie do ambulancie, samozrejme ale po preventívke a inak si zuby biele udržujem tým domácim bielením, to mám takú na mieru vyrobenú dlahu alebo odtlačok alebo ako to povedať a taký špeci gélik :)

bambulka32

Keď to záleží aj od toho akým spôsobom, aj ako často, čím, tiež veľa vie ovplyvniť aj to, že čo jeme, akú stravu. Či farbí, či nie. Či pijeme kávu, čaje, vína a podobné veci.

dia58dia

Maryen nie je to pekne, preto nejde len o to ako casto si umyvame zuby, ale tiez je podstatne aj to, ze akym sposobom :)

bambulka32

Maryen nie je to pekné, tiež to začalo aj na mne vadiť, že nemám zuby ako George Clooney. Síce som len minulý rok prvýkrát bola na bielení u stomatologičky Baňasovej, ale vidím tú zmenu. A myslím, že keď budem chodiť pravidelne rok čo rok, tak to bude dobré. Myslela som, že aj častejšie sa môže chodiť, ale doktorka mi vysvetlila, že je lepšie len raz do roka, aj pre tie zuby. A tiež je nevyhnutnosť dentálna hygiena, ale tak myslím, že to ti je jasné

maryen

Mimila, ale to je normálna vec aspoň podľa mňa, že len zdravé zuby sa môžu bieliť.
Keby bol nejaký problém, tak sa bieliť nemôžu.
Tutri biele zuby by sme podľa mňa mali mať každá, každá by sme sa mali o ne starať lebo nie je podľa mňa pekné keď niekto má do žlta farbu.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.