Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

vrvra

ahoj ahoj
dostala som sa k nej pomaly ako slepé kura k zrnu - myslím tým že úplnou náhodou. Najskôr som išla ako k normálnej zubárke, ale potom som začala aj na bielenie. A je to super, že to mám takto pokope. Áno, je to stomatologička v Perle Ružinova, takže myslím, že to by nemal byť problém ju nájsť :)

tomino874

chcel som sa pýtať že kde konkrétne v bratislave, ale všimol som si že si písala že v ružinove. Len bolo by fajn keby si napísala aj kde bližšie, nech sa viem informovať :) A vlastne ako často je možné chodiť na bielenie?

zuzula28

vrvra to je to o čom som ti písala že dobrého zubára nie je jednoduché nájsť a už vôbec nie takto, keď ešte aj bielenie zubov chcem :) kde v Ružinove je? podľa čoho ju nájdem? ty k nej vlastne už ako dlho chodíš? si najskôr začala k nej chodiť len normálne ako k zubárke a až potom na bielenia si išla alebo ako si sa k nej dostala?

vrvra

ahoj ahoj
zuzula moja zubárka ku ktorej chodím na bielenie robí aj bežné zákroky, od zubných kazov, cez korunky, až po neviem čo všetko :) je toho dosť :) je šikovná, ja som rada že to mám takto všetko v Ružinove pod jednou strechou, že preventívnu, poprípade nejaký problém ak mám sa vyrieši a potom bielenie, nemusím lietať cez celé mesto od jedného k druhému a podobne

zuzula28

vrvra to chodíš normálne k zubárke, ktorá sa normálne venuje aj problémom so zubami a tak? alebo len čisto čo robí bielenie? vieš mi o nej dať viac info? celkom by si mi s tým pomohla, lebo nájsť dobrého zubára ktorý robí bielenie nie je jednoduché

vrvra

ahoj ahoj
tomino ja chodím k zubárke tiež na bielenie pravidelne, ibaže dosť záleží, kde by si chcel začať chodiť. Ja chodím do BA :) mnoho ľudí ma od bielenia ohováralo, ale ja som do toho išla a neľutujem. Také krásne biele zuby ako mám teraz som nemala v živote a myslím že bez bielenia by som ani nemala

tomino874

nejdem, teda zatiaľ nemám ešte vybratého zubára ku ktorému by som mal ísť, ale chcem ísť ešte tanto mesiac, tak to budem musieť vyriešiť čo najskôr. Ty máš v pláne ísť tiež na bielenie? ja len dúfam, že budem mať zuby v poriadku aby som mohol ísť bez problémov na bielenie

Sykorienka0155

tomino a aj teda ides na bielenie? mas uz aj termin? rada by som vedela kam ides. Ja by som chcela zajst tiez ibaze neviem kde by mi ich dobre vybielili a nechceli odo mna majland :)

magdi_na

rossie19 kde máš prosím ťa doktorku? ona robí len čisto bielenie zubov, či aj celkovo dentálnu hygienu? všetko okolo toho? ja by som chcela bielenie podstúpiť tiež ibaže neviem kde by som na to našla vhodnú zubárku, keďže moja takéto služby vôbec neponúka :-S

tomino874

Toto bielenie zubov doma je podľa mňa na nič. Vyskúšal som na doma všetky možné bielenia, čo boli v podstate voľne dostupné a nič mi to neprinieslo. Preto sa chystám ísť na bielenie zubov k zubárke, keďže iná možnosť nie je. Myslel som, že tie rôzne alternatívy bielenia budú v pohode že pomôžu ale vôbec žiadny zázrak po ich používaní sa nekonal