Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

vrvra

ahoj eliona
nechápem, že to vôbec riešiš, že si ho všímaš. Takéto niečo väčšinou tvrdia ľudia, ktorí majú krásne biele zuby a nemusia pomaly nič pre to robiť. Keby mal problém so zubami, že ich nemá pekné, tak by sa na to inak pozeral a hľadal by možnosti ktoré reálne pomôžu a pri ktorých sú výsledky viditeľné ;)

Eliona

karamolo na toto som sa nepýtala, aký ma kto názor na bielenie. Ja som rozhodnutá, že do toho pôjdem. Vyskúšala som už mnohé veci, na bielenie ale nič mi nepomohlo a už ani ničomu neverím. Jediné, čo som ochotná ešte podstúpiť a čo mi dáva ako takú nádej je bielenie u zubára ;)

karamolo

bielenie nie je dobre pre zuby, bananova šupka trochu bieli,
kokosový olej....pozri.
možno mas taký typ zubov, nepit kavu-a ostatné ktoré zožltuju- najdi si
hrýzť mrkvu, jablko očistuje, vela ovocia a zelenina a pod. vitamíny.

krtko7

hm. Eliona celkom nerozumiem ako myslíš odstup medzi dentálnou hygienou a bielením. Medzi týmito dvomi úkonmi je odstup pár dní, väčšinou nejaké dva aspoň teda taká je moja skúsenosť. Málokto čo viem to robí naraz v jeden deň ;)

Eliona

Magdi prepáč, ak ťa otravujem ale chcela by som vedieť ako je to s bielením. Koľkokrát za rok sa odporúča? Aký odstup musí byť medzi jednotlivým bielením alebo dentálnou hygienou? Pozerala som, že ty si bola si dať robiť bielenie u zubárky a také by som aj ja chcela podstúpiť, keďže všelijaké možné iné formy bielenia som vyskúšala, ale nikam to neviedlo.

Eliona

Magdi prepáč, ak ťa otravujem ale chcela by som vedieť ako je to s bielením. Koľkokrát za rok sa odporúča? Aký odstup musí byť medzi jednotlivým bielením alebo dentálnou hygienou? Pozerala som, že ty si bola si dať robiť bielenie u zubárky a také by som aj ja chcela podstúpiť, keďže všelijaké možné iné formy bielenia som vyskúšala, ale nikam to neviedlo.

krtko7

hm. Podľa mňa jediné bielenie zubov, ktoré funguje dobre je bielenie u zubára, inak nie. Všetky tie ostatné bielenia sú podľa mňa zbytočné, pretože ich efekt nie je taký aký by mal byť, aký človek očakáva. Tiež som na bielenie vyskúšala kadečo. Vyhodila som kopu peňazí za rôzne prípravky, ale našťastie som to potom nechala tak a zašla som k zubárovi ;)

magdi_na

vrvra síce až teraz som sa dostala k tvojej správe, ale mám dobrú správu a chcem ti poďakovať. Bielenie mám už za sebou aj s dentálnou hygienou :) a som až zírala, keď som sa videla. Nerozumiem prečo som to toľko odkladala a neriešila som to hneď ako mi tento nápad vôbec napadol. Doktorka Baňasová je fajn, som ti vďačná, že som sa k nej dostala, poviem ti ale, že ten ceny som sa obávala ešte keď som tam išla, ale bola som prekvapená, čakala som, že ma to vyjde na viac, ale tak nejdem to riešiť som rada, že som obišla tak ako som obišla :)

ibright

Systém na bielenie zubov- -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

BJ

MMS vybieli zuby, aj ked nie zas ukazkovo, ale vybieli, je to bielidlo. Na zuby to funguje este lepsie, ako pri vnutornom uzivani.

Ak by to niekto chcel vyskusat, tak 2-3 tyzdne si umyvajte zuby v MMS, nie pastou. Dava to dole aj zubny plak a kamen, navyse to dasna dezinfikuje a chrani ich pred kazmi, zapalmi a padentozou. 1-2x za rok sa oplati tuto kuru urobit.

Do pohara aktivujte 6 kvapiek MMS. Kedze neaktivovane MMS posobi tiez ako bielidlo, v tomto pripade je lepsie dat viac kvapiek chloritanu sodneho ako aktivatora. Napriklad 8 kvapiek chloritanu, a 6 kvapiek aktivatoru... proste aby sa to neaktivovalo cele.
Potom pridajte trochu vody, lebo ciste MMS je moc silne, a namocte do toho co najjemnejsiu kefku (napriklad curaprox 5350), a tym si umyte zuby, tak minutu-dve, a nezabudnite prejst aj oblast dasien. Toto robte 3 x denne, pocas 2-3 tyzdnov. Skusal som to, a zuby boli citelne zdravsie, a bielejsie.