Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

diia

ja uz som si zacala zistovat, ze co by mi mohlo tak pomoct. asi to urobim nakoniec tak, ze pojdem si dat normalne k zubarke vybielit zubky a potom sa tam informujem, ze ako s domacim bielenim akoby som to mala alebo nemala riesit.

matka010

Na bielenie zubov, u zubárky som začala chodiť asi pred dvomi rokmi, poviem vám, že som rada, že som to vyskúšala, konečne môj úsmev dokáže zaujať a to je pre mňa dosť dôležité. Veru tieto neduhy nie sú moc priateľmi bielych zubov s tým treba niečo robiť ;)

olejina

tutri to teda nie tiez mam tento problem len ja obcas si aj zapalim co tiez nie je radost pre moje zubky uz som aj povedala ze by som to nechala tak aj kavu aj fajcenie len aby som mala zuby ako z reklamy len neviem na koho sa obratit aby som ich mala pekne

tutri

*Diia*
Toho je už veru veľmi veľa na bielenie, ale máločo má zmysel..Preto už začínam špekulovať tiež ako to všetko vymyslieť aby som zuby mala krásne biele a veľmi dlho..Alebo aspoň dlho, lebo niekoľko káv denne evidentne mojím zubom neprospieva ani zďaleka..

veteri

Bieliace pásiky - -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

diia

tutri tak to ti poviem, ze to aj mna celkom zaujima, ze ako je to, s tym domacim bielenim. doma som si este zuby neskusala bielit akoze uz som pozerala rozne bieliace fixky a tak, ale odvaha na to aby som si to kupila a vyskusala ma este nenasla.

tutri

*Vrvra*
Takže sa budem nútená vzdať nejakých tých neduhov, ak budem chcieť aby to vydržalo, čo najdlhšie..Akým spôsobom funguje to domáce bielenie, o ktorom ste mi písali?..Nechápem či je to akože doplnok nejako k tomu profesionálnemu bieleniu akože ako nejaká tá podpora belosti a trvácnosti ešte alebo nie alebo ako?

patrici77

ano, aj domace bielenie je fajn, ale nie akekolvek, to je tiez dobre konzultovat so zubarkou, aby vobec to malo nejaky efekt a aby to bolo kvalitne, teraz som sa smiala kamoska sa dala nahovorit na nejaku pastu za 15 euro, reku to by som dnes uz bola blazon aby som tolke peniaze za to dala a nema nikde istotu, ake to bude, no som zvedava asi kazdy sa ucime na vlastnych chybach

vrvra

tutri ahoj
všetko to záleží od mnohých faktorov. Ide o to, že niekomu vydržia tie zuby biele dlhšiu dobu. Potom má dosť veľký vplyv na to aj to, čo tu už zaznelo, čiže káva, červené víno a všetko, čo nejako farbí a potom záleží aj od toho, či používaš ešte aj nejaké domáce bielenie alebo nie, o tomto je dobré si pohovoriť priamo so zubárom :)

patrici77

zalezi od toho ako sa stravujes taktiez, bielenie vydrzi dlhsie ak nebudes pit kavu, cervene vino a taketo veci, ktore maju tendenciu farbit sklovinu ;)
veteri, tomu neverim. Bieleniu u zubara sa ziadne bieliace pasty, systemy a neviem co nevyrovnaju ;)