Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

vyima

Preco mas problem s tym, ze baby s tebou nesuhlasia?
Myslim, ze je to ich vec a ich nazor.
Mas ty skusenost s bielenim u zubara? To by ma celkom zaujimalo, ked taketo veci tvrdis. :)

frencbo

Bieliace pásiky - -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara.

RittaOra

Takze ani jedna z vas to nema vyskusane, ale pisete o tom v predoslych komentoch negativne. :) A to aj napriek skusenostiam milionov ludi z celeho sveta a aj tych realnych recenziam skutocnych pouzivatelov, vratane mna, na heurek :) Tak to asi ani nepotrebuje nejaky dalsi komentar :) ...bielenie u zubara je drahe a vacsine ludi nijako extra nepomoze, kedze je prilis narazove a zuby sa narazovo nebielia...niekedy to pomoze, ale aj tak ti da zubar este nejaku kvalitnu sadu na domace bielenie podobnu tym pasikom na domace bielenie, lebo sam vie, ze to jednorazove bielenie dlho nevydrzi...zuby sa bielia postupne...

matka010

pozri ja som napísala čo si o tom myslím, na základe toho, čo som vyskúšala čím som si prešla, je to tvoja vec, keď tomu veríš, keď si zástancom týchto vecí, ja nie som, pre mňa jediné bielenie, ktoré má zmysel, čo sa mi potvrdilo na vlastnej koži je bielenie u zubárky :)

olejina

nechapem co riesite kazda mame nejaku skusenost no a co :) ja keby som mala vypisovat co som skusala a kolko penazi som napriklad za zubne pasty davala tak niekto by nadomnou len hlavou krutil no uz na nic take by som sa teda nedala

RittaOra

Jasne, matka, neefektivny. PODLA TEBA :) Neviem ci to vobec treba dalej rozvadzat ked je to podla teba tak :) ... A ty druha tiez. Obidve si pozrite nejake recenzie na heureke. Myslim ze tie hovoria to iste co aj ja a je tam dost vela ludi. Ak vam nieco hovori slovo statisticka vzorka. Ktore recenzie tam su tie vase? :) Nejako ich tam nevidim... Tam mozu davat recenzie len tí co naozaj aj produkt objednali a pouzili. Aj ta moja tam niekde je. Divne je celkovo ze ten produkt nepoznas...

macava

pouziva skoro kazdy? toto su podla mna vsetko len nejake domnienky, ktore nie su zalozene na realite, ked bielenie tak kvalitne, ktore prinesie nejake vysledky, ale zaroven neuskodi ;)

matka010

takýto spôsob bielenia je neefektívny, aspoň teda moja skúsenosť je taká, podľa mňa bielenie by malo byť profesionálne, ja som zmeny zbadala až po odbornom bielení ;)

RittaOra

A ved bieliace pasiky Crest nepoznas? ved tie uz snad pozna aj pouziva skoro kazdy. Bielenie u zubarky ti nemusi pomoct, je prilis narazove a kratke. Zuby sa maju bielit postupne. Ja som tiez zacinala u zubarky, lebo to som povazovala za jedine ucinne a bezpecne riesenie, ale nejaky velky efekt tam nebol. Postupne som sa uz pred rokmi dostala k pasikom v usa. Dnes sa uz daju objednat aj na slovensku, takze nie je problem, pozri heureku, tam je kopec spokojnych recenzii :) zbytocne budes skusat kadeco alebo preplacat u zubarky o dvesto ci tristo eur

matka010

Bude to tak pre teba asi najprijateľnejšie aspoň nebudeš len tak kadečo skúšať a čakať, či vôbec nejaké výsledky sa dostavia alebo nie, mne bielenie u doktorky Baňasovej vyhovuje, na tých zuboch je to poznať, že sú krajšie, nie ako keď používať len nejaké pasty a po tých nie je rozdiel ani vidieť ;)