Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

tutri

*dadika117*
Pasty nie sú riešením..Vyskúšala som ich už niekoľko..A nič..Žiadne výsledky nič z čoho by som mala mať radosť..Práve naopak stálo ma to celkom dosť peňazí..Čo nie je sranda..Preto som na jeseň bola na bielení zubov profesionálnom..To je o inom..;)

dadika117

Skús na bielenie použiť pastu Swissdent Extreme, je to najlepšia bieliaca pasta, ktorú som doteraz vyskúšala. Najdeš ju aj v eshope notina, kde može využiť aj kuponik -odkaz odstránený-

michallinca

...a mozes mi napisat, kde teraz chodis? Ja by som tiez chcela tak aby aj aj robila, aby som nemusela chodit od jedneho k druhemu a zase opacne, ked budem cokolvek potrebovat

matka010

dá sa to, len to nie je dobré je lepšie, ak je tam nejaký ten čas, aspoň deň, ale ak by si veľmi chcela to v jeden deň tak by ti to vedeli spraviť, ale je dobré sa o tom porozprávať so zubárom

matriska

MICHALLINCA

Myslim, ze to je individualne. Moja terajsia zubarka robi aj dentalnu hygienu, aj bielenie a aj normalne ukony. Ale predosla ta robila len klasicku starostlivost o zuby, cize ziadne bielenie.

michallinca

...takze nie vsetko naraz pri jednom sedeni u zubara? Dobre, tak aspon viem na co sa mam pripravit. Bielenie zubov vam robi zubar, ku ktoremu chodite aj normalne? Na take bezne ukony alebo k nejakemu inemu?

emanulka

- Postupne áno, rozdiel aspoň deň, dva medzi tým by bolo fajn, aby to všetko bolo v pohode. Predsa na tie zuby je fajn, keď sa ide v tomto postupne. Ja som kamoške vždy závidela aké mala krásne zúbky a ja konečne tiež mám také a už sa s ňou nemusím doťahovať. -

RittaOra

Ano, poznam vela ludi z mojho okolia, ktori boli na bieleni u zubara a vacsinou bol efekt nic moc. Aj samotny zubar mne vravel, ze nemam cakat zazraky, ze radsej si mam skusit nejake kvalitne domace bielenie lebo vraj vie vytiahnut zo zuba viac tej bielej ako to jedno sedenie u zubara

vyima

Ano, je potrebna aj prehliadka a aj dentalna hygiena.
Na bielenie musia byt tie zubky pripravene.
Ale je dobre to absolvovat nie naraz, ale postupne.

michallinca

...ked chodite na bielenie zubov normalne do zubnej ambulancie, tak ako to cele prebieha? Je potrebna predtym aj dentalna hygiena alebo nieco take?