Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

Patta

Nielen na notino, prestante uz tomu notinu takto robit vsade reklamy, uz je to trapne. Ten vas marketersky tím vypisuje denne desiatky komentarov... bieliace pasty maju vsade, v drogerii, v stovkach eshopov a podobne. Kazdopadne platí, ze ziadna zubna pasta na svete nedokaze zuby vybielit. Zubne pasty cistia vonkajsi povrch zubov, nic viac... bielenie zubov prebieha inak ako len cistenim zubov.

Perilka

prestať piť kávu, čaj, červené víno a kup si pastu s bieliacim učinkom. Na Notino ich maju dosť, stačí si vybrať.

Patta

No ja pouzivam uz viac ako 6 rokov stale len domace bielenie a este nikdy som nebola na ambulantnom, ani to neplanujem. Zuby mam prakticky neustale biele a zdrave. Mne to proste za tie peniaze nestoji a naviac ked mi to narovinu povedala aj samotna dentalna hygienicka, ktora pracuje u mojho zubara, ze mi to netreba a ze si nevie predstavit, zeby ambulantne bielenie vytiahlo z mojich zubov este belsi odtien aky uz maju vdaka produktom na domace bielenie teraz.

tifaniass

Patta...Nemam pocit, ze by som niekde napisala za aku dobu...Takze si nerob zavery a neskatulkuj...Ano pouzivam aj domace bielenie...Ale to profesionalne treba z casu na cas zopakovat..To je tvoj nazor...Neberiem ti ho...Ale nie som s nim stotoznena...Takze budem aj nadalej robit to, co mi prinasa vysledky... :)

Patta

Tretikrat?? Zuby by mali po kvalitnom bieleni zubov bez problemov vydrzat biele aj dva tri roky, maju byt dobielovane pieskovanim a zubnymi pastami, ci silnejsimi domacimi kurami a efekt drzi na dostatocne vysokom leveli. Ale tretikrat ist na ambulantne bielenie v kratkom case, to je trochu vela. Myslim ze vobec nemusis davat tie stovky eur zase na ambulantne bielenie, pokojne mozes pouzit nejaku domacu kuru Opalescence ci Crest. Vacsinou maju tieto viacdnove kury aj lepsi efekt ako jedno sedenie v ambulancii. A hlavne ked uz mas dve bielenia u zubara za sebou, tvoj chrup uz potrebuje len dobielovat, cize o to viac by som odporucala 5x lacnejsiu variantu ako zase ist k zubarovi.

tifaniass

Fuha...Tak ako citam mate rozne skusenosti s kadecim...Poviem vam ze ja na zaciatku ked som si zmyslela ze chcem biele zubky tak tiez som skusala vsetko rad radom...Teraz keby som si vsetky tie peniaze zratala by som asi trpko zaplakala...Teraz chodim na bielenie k doktorke Banasovej...Bola som uz dvakrat...Teraz sa chystam treti...Pre mna je to sto a jedno...Pretoze konecne po profesionalnej dentalnej hygiene a bieleni vidim zmeny..A prave tie vysledky su pre mna dolezite..

Patta

A zase tu mame marketersky tím notino sk v akcii...toto uz pozname z inych diskusii, kaslite uz na to... A ked uz pisete, tak sa k tomu vyjadrim. Ziadna zubna pasta na svete zuby nevybieli. Pasty cistia povrch zubov a aj keby obsahovali ucinnu bieliacu latku (ktoru samozrejme neobsahuju), tak by bola v bezprostrednom styku so sklovinou veeeelmi kratky cas na to, aby vobec mohlo k nejakej reakcii bielenia dojst. Pasty vam len ocistia povrch zubov, to je vsetko... notino si tu uz klasicky len robi reklamu, na toto oni maju zaplateny tím ludi, to je uz davno znama vec....

Modra vlocka

Notino, môžem sem pridať nejaké produkty z vašej stránky a pre porovnanie cien tie isté produkty z jednej čínskej predajne?

alenka_radska

na bielenie zubov používam zubnu pastu s bieliacim učinkom. Kupujem ju na Notino spolu s kefkami na zuby.