Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

if

Netreba chodit na bielenie. Staci ist na hygienu. Tam sa odstrania povlaky, najmä tie nepekne sivo a hnedo a zlto vyzerajuce sfarbenia. A pomaha to zdraviu zubov. Zatial, co bielenie oslabuje sklovinu.

emanulka

- To je super. Ihlana to si potrebovala. To profesionálne bielenie má veľa do seba. Je to o inom. To keď skúšaš roky bielenie rôznymi pastami a potom pôjdeš k lekárovi, k zubárovi na bielenie potom uvidíš zmenu. -

maryen

Bábiky ďakujem aspoň nebudem teda zbytočne za niečo utrácať peniaze, premýšľala som, že by som si nejakú kúpila, že by som to sledovala, ale nebudem teda strácať čas s tým :)

tutri

*Maryen*
Pasty ti nepomôžu..Mne tiež nič nepomohli..Mne pomohlo až odborné bielenie u zubárky v Perle Ružinova..Dovtedy som poskúšala viaceré veci..Dokonca som si dávala pozor aj na pravidelné používanie tých zubných pást a to vôbec k ničomu nebolo dobré..Akurát, že to pocítila moja peňaženka, ale zuby vôbec nie..

ihlana

emanulka v niecom mas pravdu nieco mi to dalo, aj mne, aby som neverila uz comukolvek, ale aby som si dobre rozmyslela do coho pojdem, uz je to za mnou a som mudrejsia ;)

matriska

MARYEN

Asi ta sklamem, ale nie. Su to vyhodene peniaze, len tak, aspon ja hovorim za seba, kedze som si to skusila. Je dobre dat si bielenie urobit zubarovi, aby vedel, poznal tvoje zuby a pod.

Patta

notino nie, dakujeme...toto uz pozname z inych diskusii. Notino ma zaplateny marketersky tím, ktory pridava taketo lacne komentare do kazdej diskusie o kozmetike, o zubnych pastach a podobne. Ja uz len kvoli tomu na notino neobjednavam :)

Zubna pasta, ziadna zubna pasta, zuby nevybieli! Nejde o ziadny pomaly sposob bielenia zubov ani nic podobne. Ide o umyvanie zubov....o nic ine. Ziadna zubna pasta nie je urcena na bielenie zubov, ani keby mala v nazve stokrat slovo WHITENING, ani vtedy...zubne pasty cistia vonkajsi povrch zubov, k ziadnemu bieleniu nedochadza. Bielenie zubov je o oxidacii vnutornych casti zuboviny, tam sa ziadna pasta nedostane.

kolacikova

..zúbky tiež si myslím, že by bolo vhodné keby si sa na profesionálne bielenie informovala u viacerých zubárov..aký majú na to názor..čo by odporúčali..čo je fajn a hlavne to je efektívnym riešením.. ;)