Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

norikka

Krtko len taketo bielenie podstupujes?
Alebo este nejako ho aj doplnujes? Myslim, ci je podla teba potrebne este nejako doplnkovo si doma bielit alebo staci ked ti zubky vybielia na ambulancii?

krtko7

hm. Áno, to je fajn, aj ja to mám podobne. Bielenie som absolvovala už niekoľkokrát a zakaždým u mojej zubárky v Pearl Dental a som rada, že už nemám potrebu vymýšľať a skúšať s pastami a podobnými záležitosťami. Lebo to by som zase len ľutovala, že koľké peniaze by som do toho dala a efekt žiadny a takto vidím ten efekt hneď a hlavne mi to vydrží :)

tifaniass

Zaujimave...Ako vidim kazdy ma to svoje...Plne to respektujem...Ale najlepsie je podla mna aby si kazdy skusil co povazuje za najvhodnejsiu metodu...Ja pravidelne chodim k zubarke a je pre mna vyhodou ze prave ona robi bielenie zubov...Ze nemusim chodit k niekomu inemu...Pretoze je dobre ak zubar, ktory ma zuby bielit aby poznal chrup...Aby vedel, ci su vsetky zuby v poriadku...

Florian8

Milok, bielenie zubnou pastou??? To je co za nezmysel? Zubne pasty len cistia povrch zubov, ziadna zubna pasta na svete zuby nebieli! Ani ked sa volá "Whitening"... A znicit sklovinu bielenim? A ako prosim ta? Popíš to nejako podrobnejsie. Ak mas zdravy chrup, bude uplne rovnako zdravy aj po bieleni. Zuby sa bielia u zubara, alebo pripadne doma bieliacimi pasikmi, gelmi s nasadami vyhotovenymi u zubara alebo gelmi Opalescence. Vsetky ostatne sposoby bielenia ci ostatne produkty su podla toho co viem nefunkcne.

krasnaazvodna

chcela som dat link na clanok,
Zubná ambulancia Doc. Lindauera má novú profesionálnu lampu na bielenie zubov, takzvaný Bleaching. Je to horúca novinka nemeckej kvality, ktorú iba vlani prezentovali na Svetovej výstave IDS 2017. Zohľadňuje vyše dvadsaťročné skúsenosti v oblasti bielenia zubov.

maryen

Čiže mám tomu rozumieť tak, že jej dôveruješ, že sa neobávaš nejako výsledku, len sa naň tešíš hej?
Môžeš mi napísať ako často chodíš na bielenie? Ako často je to vhodné, to by ma zaujímalo aby nejako som si zuby nepoškodila?

tutri

*maryen*
Z akého dôvodu?..Zubárka má skúsenosti so zubami, s mnohými problémami a tiež aj s bielením..Čiže mám istotu, že vie čo robí..Má ohľadne toho odborné znalosti..Ktoré je z môjho pohľadu potrebné mať.. :)

9hajma0

sice ja nemam skusenost s bielenim takymto o akom ona pisala, ale asi je to ine ked to robi zubarka, ktora o zuboch vie vela a tym padom vie aj ako robit bielenie aby bolo vsetko dobre a aby aj efekt toho bol taky ako ocakavame, ja by som tiez chcela bielenie skusit, len ci je to mozne v tehu to netusim :/