Dentálna hygiena

Mario1222

Dobrý deň, prosím vás môže ústna voda dopomôcť v prevencii proti vzniku afty v ústach ? Ďakujem za odpoveď

We-bero9

Dentálnu hygienu Vám urobia v každom prípade. Najlepšie chodiť pravidelne každý rok. Je možné si vybrať zubára.

sissiny

Katika to je fakt, to ja by som na dentalnu aby bez preventivky nesla, snazim sa objednavat tak aby som to mala co najskor po sebe aby proste to bola istotka :)

ruth210

presne ako pises. ide o to ze ako sa robi. mne trvalo kym som na dentalnu isla, kym som si zistila ake benefity prinasa. ale vyplatilo sa, u mna sa vela v starostlivosti zmenilo, ked som zacala k stomatologicke Banasovej chodit. lebo mi vysvetlila, ze aka starostlivost je zaklad, akoby mi to mohlo pomoct aj vsetko.

katikaluz14

Almarinos-záleží asi aj kto to robí,ako to robí.Základ ale je aby podľa mňa preventívka bola robená pred dentálnou,aby mal človek istotu,že proste sú zuby v poriadku.Že sa nemôže niečo skomplikovať.

Almarinos

martinka090 - neviem, kde som to cital, ze jedna pani bola na dentalnej, a ze potom sa jej to zapalilo okolo zuba esre viac.

martinka090

Almarinos pritom je to super ist, ja ked z dentalnej odchadzam, tak to je taky pocit cistych zubov. To je nieco neskutocne.

tamarka78

Keby sa to dialo, zeby sa tym nejako poskodila sklovina, zeby sa narusila citlivost zubu alebo nieco, tak pochybujem, ze by zubari odporucali nieco taketo. Praveze dentalna je dobra, aj ako prevencia pred kazom napriklad.

Almarinos

mna by zaujimalo, ci sa pri tej dentalke nezoškrabe sklovina, ked to obrusuju s tymi "vrtackami". Ja sa toho obavam, preto na dentalku nechodim.. Ake mate skusenosti? Ked prejdete jazykom po zuboch, necitite nahodou ze je zosuchana sklovina?

mijja

Nemusíš to tak robiť, tak si nájdi takú ambulanciu, kde to budeš mať všetko a tým pádom to máš vyriešené a máš po probléme. Osobne už dlhší čas chodím do Pearl Dental a robia aj klasické úkony, aj dentálnu, bielenie a majú aj RTG, čiže keby niečo tak vieš si všetko tam vybaviť a nemusíš nikam inam chodiť.