Dentálna hygiena

Dennt

stále tu niekto propaguje Pearl Dental, aj v iných témach, vyzerá to tak, že je to niekto od nich, pretože majú málo pacientov.

MirkaP

Ja chodím na dentálnu do pearl dental a rozmyslam ze tam zacnem chodit aj k zubarke lebo tie ceny su rovnake ako s mojim zubarom ale pristup a vybavenie je neporovnatelne

Igil

Moja zubárka robí aj dentálnu hygienu a som velmi spokojný chodím tam 2x ročne a zuby mam zdrave a pevne predtym mi dost krvacali dasna a ako chodim na dentalnu tak mam pokoj :)

simka111

Ja som bola na dentalnej hygiene len raz,ale bola som maximalne spokojna, najprv som sa bala všetkého čo mi bude robiť, ale nakoniec to dopadlo super. Dasna som mala najprv trocha citlive a aj mi krvacali, ale po čase sa dali do poriadku a konečne som ich nemala zapalene, zuby boli belšie a celkovo som mala lepší pocit v ústach, možno to bude znieť blaznivo, ale ja to môžem prirovnať k pocitu čerstvo ostrihaných vlasov od kaderníčky :D :D

rhea

objednaj sa konkretne k dentalnej hygienicke, nemusis priamo k svojej zubarke... ona ti aj povie, ak mas nejaky viditelny kaz..