Dentálna hygiena

katikaluz14

Tamarka78-keď sa to nedá u tvojej tak si inde zisti.Dnes už je kvantum možností a ozaj môžeš ísť kamkoľvek.To je veľká výhoda dnešnej doby,že doktora si vieš vybrať,že ho môžeš bez problémov zmeniť.

martinka090

Skus sa informovat tam kde ti uz pisala pred casom. S tou ambulanciou mam aj ja skusenost a tam teda ti urobia vsetko na jednom mieste, ale samozrejme nie v jeden den. Lebo tak to nejde. Teda sa to nerobi, ale nemusis chodit kade tade to je fakt. A najma tam nebudes mat problem s parkovanim.

tamarka78

Az teraz som si precitala tvoju odpoved. Dakujem, ze si mi napisala. Taka odhodlana som uz bola, ze proste pojdem aj na dentalnu, ale zacala som si zistovat kde by som mohla a teda nemam moc chut ist, ze k mojej doktorke na preventivku a potom inde na dentalnu a tak. Kiezby to vsetko naraz bolo.

mijja

Nie, teda neviem ako to je v iných ambulanciách, ale tam kde ja chodím je to tak, že keď chceš ísť na dentálnu hygienu tak je treba mať zuby v poriadku. Preto ja to väčšinou chodím ťa, že preventívka a potom dentálna a poprípade bielenie, ono to jedno s druhým nadväzuje na seba.

tamarka78

Simka diky. Tak mne hlavne ide o to aby to nebolelo, to je pre mna tak nejako zaklad. Lebo bolest okolo zubov alebo celkovo zubov nemam vobec rada, som z toho po pravde trochu na prasky. Ale chcem sa na toto dat najma pre ten pocit ako si pisala, lebo uz od viacerych som to pocula chvalit.
Mijja aha cize aj o toto ide o stravu a celkovo hej? A ty ked chodis na bielenie to chodis na nejake osetrenie jedno do ambulancie ci ako?

mijja

Tamarka to je viac menej na tebe, ale ja napríklad pred bielením to zakaždým absolvujem, čiže mala som taký zvyk, že aspoň raz za rok. Ale to záleží z veľkej miery aj aké máš zuby a tiež by som povedala, že ide aj o to, či piješ veľa kávy, červeného vína a takéto veci, lebo to dosť zuby ovplyvňuje. Ale už teraz cítim, že najvyšší čas, tak už som sa aj k mojej dr. Baňasovej objednala, aj na preventívku a potom sa aj na dentálnu aj bielenie, nech to mám všetko na poriadku, nech mám srdce na mieste

bambulka32

Mne osobne takéto ošetrenie problém nerobí, keď už viem, že to nebolí tak som s tým v pohode. Len zuby sú asi dva dni také citlivejšie. Vlastne aj preto ak by si chcela absolvovať bielenie tak je lepšie po dentálnej pár dní počkať.

simka111

tamarka- nemusiš sa nijako špeciálne pripravovať, prvé ošetrenie nieje veľmi príjemné, zvukovo ani pocitovo, aj keď nič nebolelo.... no veľa závisí na tom, v akom stave máš zuby a ďasna. Pravdepodobne budeš mať trocha citlivé a podráždené zuby, ale to za pár dni pominie, ja som bola asi 4x a zatiaľ som neoľutovala, je to neopísateľný pocit potom v ústach, všetko také čisté :D