Dentálna hygiena

mircok

ja osobne si teda uz vobec neviem predstavit, ze by som siel spat s neumytymi zubmi, ale tym myslim vsetko, ci uz pouzitie zubnej nite, ustnej vody. medzizubnej kefky. uz len ten pocit, ze som to neurobil, by mi nedovolil zaspat.

Van-ness

Mna velmi mrzi, ze ma k dentalnej hygiene neviedli moji rodicia uz ako dieta. Mohla som predist vsetkemu moznemu a teraz by som zaiste nemala take problemy. Teraz na to doplacam. Ja svoje dieta zarucene budem viest k spravnej hygiene, nechcem, aby sa historia zopakovala.

katikaluz14

Spilba-toto je inak chybou.Ja sa budem snažiť aj moje deti k tomu viesť,aby proste dentálna hygiena bola hneď súčasťou preventívky,aby si na to zvykli.

spilba

Martinka na tomto som podobne ako ty. Preto veľa o tom neviem, pretože nemám z kade, je to veľa o tom, k čomu nás rodičia vedú, o čom nám povedia a tak.
Myslela som si, že na dentálnu chodia ľudia, čo majú strojček alebo dáke problémy so zubami, nenapadlo mi, že proste to treba aby každý chodil.

emanulka

Ale ked ono je fakt, ze lepsie neskor ako vobec nezacat, lebo tie zuby potrebuju aj takuto starostlivost, castokrat to si ani len nevieme predstavit ako vyzeraju nase zuby zvnutornej strany, ze aky kamen a povlak sa na nich moze drzat. Cize je dobre chodit, aspon raz za rok, tak ja chodim do Pearl Dental pravidelne jak aj na preventivku, ale viem, ze su ludia, ktori chodia aj castejsie to zalezi od toho v akom stave su zuby.

martinka090

Bionetla ja napriklad ked som zacala chodit, tak som mala tesne pred 30tkou. Proste nasi na dentalnu hygienu nechodili, neviedli ma k tomu, preto som to nejako neriesila. Nemala som k tomu ziadny vztah, no povedala som si ze radsej neskor ako vobec.

Bionetla

Spilba na citlivost maju vplyv mnohokrat uplne ine veci a hlavne ked sa nieco nerobi pod dohladom lekara, stomatologa, tak je to riziko.

spilba

Ruth píšeš, že máš peknú farbu zubov, nemá dentálna a bielenie vplyv na citlivosť? Lebo to je také pre mňa, že mám z toho taký nejaký strach, obavu alebo akoby som to povedala.