Dentálna hygiena

ruth210

martinka bez pravidelnej a dobre starostlivosti to nejde, preto som happy, ze dr. Banasova sa mi stara o zuby tak, ze ozaj vsetko v poriadku a nemusim sa stresovat, nic ma neboli, mam krasnu farbu zubov, nemam ich citlive, takze ja mam radost, ale treba hlavne vyhladat najskor odbornika ;)

tamarka78

Ked chces mat dlho svoje zuby, tak je prirodzene, ze sa treba pravidelne o ne starat. Bez toho to nejde. Ale tiez aj doktor musi byt dobry, ze ozaj sa tym zubom bude venovat.

mijja

Ruth toto je fakt, že to aj jazykom, keď si po zuboch prejdem tak je to iné. Príjemnejšie.
Ale musím priznať, že roky som vôbec nechodila, som to ignorovala, keď som počula, že ďasná môžu krvácať a tak, tak to ma tak viac menej akoby odradilo na istý čas. Ale potom keď som si uvedomila, že ide aj o zdravie ďasien a zubov tak som to prehodnotila a dobre som urobila.

martinka090

Ruth no mam to podobne, lebo chcela by som mat svoje pekne zuby co najdlhsie. Nech nemusim premyslat nad nejakou nahradou.

ruth210

erikuska ked ono zalezi v akom stave su zuby, minimalne raz do roka, treba ale pri tom tiez pravidelnost, ja odkedy som prvykrat bola v Pearl Dental na dentalnej a ze som citila aj videla na zuboch zmenu, tak odvtedy proste chodim stale, predsa len nerobim to len pre vzhlad zubov ale prioritne pre zdravie.

maryen

Ruth210 presne ako si napísala. Kedysi som chodila k zubárovi na jeden koniec mesta a na dentálnu a bielenie zase na opačný, do inej mestskej časti a teda to som vedela, že v ten deň jak mám naplánované, že proste to je deň len na to vyhradený, že už nič iné nestihnem, nikam inam nepôjdem, keď musím behať.

imka13

Mario či to môže pomôcť to ti neviem povedať, ale tak dozaista poctivá, kvalitná zubná hygiena je dobrá prevencia pred vznikom aj takýchto problémov, ale tiež to má úzky súvis s imunitou.

ruth210

we-bero9 urobit ti ju urobia to je fakt. ale dobre je ked je to po preventivke. ja chodim takto postupne kvoli sebe, kvoli svojmu kludu, ze mam vsetko ok. a najidealnejsie je, ked zubar robi aj dentalnu, ze nemusis si na to hladat niekoho ineho, dalsieho zbytocne.

Mario1222

Dobrý deň, prosím vás môže ústna voda dopomôcť v prevencii proti vzniku afty v ústach ? Ďakujem za odpoveď