Dentálna hygiena

emanulka

Ale ked ono je fakt, ze lepsie neskor ako vobec nezacat, lebo tie zuby potrebuju aj takuto starostlivost, castokrat to si ani len nevieme predstavit ako vyzeraju nase zuby zvnutornej strany, ze aky kamen a povlak sa na nich moze drzat. Cize je dobre chodit, aspon raz za rok, tak ja chodim do Pearl Dental pravidelne jak aj na preventivku, ale viem, ze su ludia, ktori chodia aj castejsie to zalezi od toho v akom stave su zuby.

martinka090

Bionetla ja napriklad ked som zacala chodit, tak som mala tesne pred 30tkou. Proste nasi na dentalnu hygienu nechodili, neviedli ma k tomu, preto som to nejako neriesila. Nemala som k tomu ziadny vztah, no povedala som si ze radsej neskor ako vobec.

Bionetla

Spilba na citlivost maju vplyv mnohokrat uplne ine veci a hlavne ked sa nieco nerobi pod dohladom lekara, stomatologa, tak je to riziko.

spilba

Ruth píšeš, že máš peknú farbu zubov, nemá dentálna a bielenie vplyv na citlivosť? Lebo to je také pre mňa, že mám z toho taký nejaký strach, obavu alebo akoby som to povedala.

ruth210

martinka bez pravidelnej a dobre starostlivosti to nejde, preto som happy, ze dr. Banasova sa mi stara o zuby tak, ze ozaj vsetko v poriadku a nemusim sa stresovat, nic ma neboli, mam krasnu farbu zubov, nemam ich citlive, takze ja mam radost, ale treba hlavne vyhladat najskor odbornika ;)

tamarka78

Ked chces mat dlho svoje zuby, tak je prirodzene, ze sa treba pravidelne o ne starat. Bez toho to nejde. Ale tiez aj doktor musi byt dobry, ze ozaj sa tym zubom bude venovat.

mijja

Ruth toto je fakt, že to aj jazykom, keď si po zuboch prejdem tak je to iné. Príjemnejšie.
Ale musím priznať, že roky som vôbec nechodila, som to ignorovala, keď som počula, že ďasná môžu krvácať a tak, tak to ma tak viac menej akoby odradilo na istý čas. Ale potom keď som si uvedomila, že ide aj o zdravie ďasien a zubov tak som to prehodnotila a dobre som urobila.

martinka090

Ruth no mam to podobne, lebo chcela by som mat svoje pekne zuby co najdlhsie. Nech nemusim premyslat nad nejakou nahradou.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.