Dentálna hygiena

ivana985

Ty o com moja?!! Porovnaj si ceny iných zubarov v BA a zistis ze pearl dental ma najlepsie ceny a nenechas u nich polovicu výplaty ako inde. Pokial tam nechodis tak sa neozývaj

Maybelline_

Zase Pearl dental? Niekto im tu v každej téme o zuboch a zubároch robí reklamu. Žeby pani doktorka potrebovala získať ďalších pacientov?

Lea1988

Ja nie som z BA studujem tu a nechce sami kvoli hodinovej zalezitosti cestovat domov na celý den a zase spat preto hladam nieco v BA :)

LMarika

Dentalne hygienicky vas bez problemov zoberu aj s kazmi. Mne dokonca kedysi na sukromnej zubnej klinike odporucili dat si urobit najskor hygienu, az potom prehliadku s opravou zubov, hoci som vopred povedala, ze mam kazy. Ked sa nad tym zamyslim, vlastne je to takto naozaj lepsie, lebo napriklad take zuby zazltnute od kavy, ktore vdaka dentalnej hygiene o par odtienov vyblednu, dostanu pri oprve plombu prinaleziacu ich skutocnemu odtienu. A dalsia vec je ta, ze po hygiene je v ustnej dutine menej zubneho plaku a kamena, tym padom a menej bakterii, cize prostredie v ustach je cistejsie, takze aj vhodnejsie na nejake to vrtanie, osetrovanie kanalikov, a podobne...
Predstavte si, ze by vam zubar na este nikdy dentalnou hygienickou neosetrene zuby mal davat plombu. A predstavte si, ze by sa jednalo o predny zub a zuby mate zazltnute od kavy. Zubar vam vyberie plombu, ktora ma taky odtien, ako vase zuby a ak na hygienu pojdete az potom, zuby budete mat po hygiene o niekolko odtienov bledsie, ale plomba zostane taka, aka je. Ak ste ale plombu dostali po hygiene, potom zacnete pit kavu a o pol roka su zuby zase zlte, znovu navstivite hygienicku a ta vam zuby vycisti, vdaka comu zase o niekolko odtienov vyblednu, vybledne aj plomba, lebo bol na nej iba plak a nemala odtien viac zlty, ako je skutocna farba vasich zubov. A skutocna farba vasich zubov je ta, ktoru ste ziskali po hygiene. Dnes uz totiz zubari maju v ramci bielej plomby viacero odtienov a pacientovi sa snazia dat taky, aky sa najviac podoba skutocnej farbe jeho zubov.

ivana985

Potrebujem ist so synom k zubarke ale nasa zubarko ho odmieta osetrit lebo nespolupracuje a raz ju uhryzol je nejak zubarka co by nas zobrala a spravila mu dentalnu hygienu?

alexej56

áno chodím tam ale adresu si nikdy neviem zapamatat ty poznas vsetky adresy v BA? ja tam chodim preto ze tam nemusim nikdy cakat som vzdy objednany na presnu hodinu a aj cenovo su prijatelny a mila zubarka je +

alexej56

len sa opytal tak som mu poradil nic ine. ja som s nimi velmi spokojny maju mily pristup a skvele vybavenie vsetko robia pod jednou strechou co je velke pozitivum nestratis cely den behanim po rengenoch trebars a nemusim cakat 2 hodky v cakarni som objednany vzdy na urcitu hodinu a necakam nikdy dlhsie ako 5 minut.