Dentálna hygiena

tamarka78

Dakujem ti simka, ze si mi napisala. Aj je nejako nutne sa na tu hygienu pripravit? Je to neprijemne osetrenie?

simka111

Na dentálnu hygienu by sa malo chodiť raz ročne, niektorí zubari odporučajú 2x zo začiatku pokiaľ ešte zuby niesu v dobrom stave, neskôr stačí 1x

mijja

Sinka teraz ja vlastne som nebola minulý rok vôbec, ale teraz už by som mala. Už cítim, že najvyšší čas. Neviem pre mňa proste tá zubná hygiena to je taký základ na ktorom staviam a teraz skrz túto pandémiu som mala obavy, tak som to odsúvala, ale už nemôžem, už musím ísť. Pre môj dobrý pocit minimálne.

Jofin

ˇAno, ja som bol na dentalnej hygiene po niekoľkých rokoch a pohode to bolo :) a robí sa to niekedy aj pred samotných robením kazu, aby bol ten zub "čistý"

nadka38

Chodím do pearl dentalu len na dentálnu hygienu, ale s tou som spokojná. Neviem ako je to tam konkrétne s normálnymi "zákrokmi" a aká je doktorka, ale čo sa týka dentálnej hygieny tak nemôžem na nich dopustiť. Po prvej hygiene som myslela, že mi povedia nejakú závratnu sumu a pritom to je na pomery v BA taký zlatý stred. Súhlasím s Mirkom, je to individuálne každému vyhovuje niečo iné a niekto iný. Ale osočovať by sme sa tu nemuseli.

Mirko357

neviem preco sa tu hadate kvoli niecomu takemuto, kazdy si vybera zubara dobrovolne a to ze tu ma vacsina skusenosti s pearl dental a su spokojni tak za to sa tu do nich nemusime navazat a ich sudit nie? Vsetko je uhol pohladu, hlavne pochopte uz, ze my tu nie sme na to aby sme sudili, ale na to aby sme pomohli dotycnej pani vybrat si naozaj starostliveho a zodpovedneho zubara. Mier:)

Maybelline

Ale Ivana, len sa upokoj. Nie, nechodím do Pearl dental, ale zato hádam môžem vyjadriť svoj názor ? Ty budeš asi tá zubárka...alebo sestrička odtiaľ, keď ich tak vychvaľuješ, ako keby to bola jediná zubná ambulancia v BA. Tak sa spýtam, majú v Pearl dental aj riadne prístrojové vybavenie, ako napr. mikroskop? Lebo nejde len o ceny. Ja som s mojím zubárom spokojná, síce je drahší, ale zachránil mi už mnohé zuby, ktoré práve tí "lacnejší" spraviť nevedeli. Ale nebudem mu tu robiť reklamu, on to nepotrebuje, na objednanie k nemu sa čaká min. 2 mesiace.