Dentálna hygiena

tamarka78

Kubelka tak to je podla mna na zamyslenie, lebo teda minimalne raz za rok by to malo byt, ale tiez som dlho o tom nevedela, lebo moj doktor tiez nic o tom nespominal ako aj tvoj. No potom som sa s kamoskami o tom zacala bavit a tak kadejako a dosla som na to, ze to je zanedbavanie starostlivosti.

spilba

Ovomaltine no len nie je asi na škodu, keď každý ide aspoň raz za rok nie? Lebo šak zuby dostávajú zabrať, nie?

katikaluz14

Akinom007-súhlasím,dentálna hygiena by nemala byť bolestivá,nie je to síce príjemné ošetrenie,že by sa naň človek tešil,ale je to také ako preventívka,že nič hrozné a najmä keď viem,že to má zmysel pre tie zuby,tak prečo nie.

akinom007

Dentálna hygiena je dolezita aspon 1x rocne. Predchadzate nou aj zapalom dasien. Dolezite je vybrat si dobru dentalnu hygienicku, mnohe su necitlive, a drsne ze poskodia plomby.... Zdrave dasna vsak dentala hygiena neboli! Boli len pokial je zapal.

7klaudiinka7

Martinka, tak je to iné, keď sa na to pozrie nejaký odborník, keď niekto kto sa vyzná. Takže úplne toto, čo si písala chápem ;)

martinka090

Mircok ani ja nie, lebo si viem predstavit, co ma moze cakat, ked parkrat by som nieco take zanedbala a nechcem to riskovat. Dobre je, ze na dentalnej hygiene vlastne vycisti vsetko co sa da, ked som sla tak som mala obavu, ze kolko kazov mam a nakoniec to co sa mne zdalo ani kazdy neboli, ale len pigmenty.

mijja

Van-ness darmo už plakať nad rozliatym mliekom, tak sa to hovorí, nie? Radšej proste treba to teraz riešiť a dohliadať si na to aby si pre tie zuby robila maximum. Treba sa poučiť.