Dentálna hygiena

ruth210

presne ako pises. ide o to ze ako sa robi. mne trvalo kym som na dentalnu isla, kym som si zistila ake benefity prinasa. ale vyplatilo sa, u mna sa vela v starostlivosti zmenilo, ked som zacala k stomatologicke Banasovej chodit. lebo mi vysvetlila, ze aka starostlivost je zaklad, akoby mi to mohlo pomoct aj vsetko.

katikaluz14

Almarinos-záleží asi aj kto to robí,ako to robí.Základ ale je aby podľa mňa preventívka bola robená pred dentálnou,aby mal človek istotu,že proste sú zuby v poriadku.Že sa nemôže niečo skomplikovať.

Almarinos

martinka090 - neviem, kde som to cital, ze jedna pani bola na dentalnej, a ze potom sa jej to zapalilo okolo zuba esre viac.

martinka090

Almarinos pritom je to super ist, ja ked z dentalnej odchadzam, tak to je taky pocit cistych zubov. To je nieco neskutocne.

tamarka78

Keby sa to dialo, zeby sa tym nejako poskodila sklovina, zeby sa narusila citlivost zubu alebo nieco, tak pochybujem, ze by zubari odporucali nieco taketo. Praveze dentalna je dobra, aj ako prevencia pred kazom napriklad.

Almarinos

mna by zaujimalo, ci sa pri tej dentalke nezoškrabe sklovina, ked to obrusuju s tymi "vrtackami". Ja sa toho obavam, preto na dentalku nechodim.. Ake mate skusenosti? Ked prejdete jazykom po zuboch, necitite nahodou ze je zosuchana sklovina?

mijja

Nemusíš to tak robiť, tak si nájdi takú ambulanciu, kde to budeš mať všetko a tým pádom to máš vyriešené a máš po probléme. Osobne už dlhší čas chodím do Pearl Dental a robia aj klasické úkony, aj dentálnu, bielenie a majú aj RTG, čiže keby niečo tak vieš si všetko tam vybaviť a nemusíš nikam inam chodiť.

katikaluz14

Tamarka78-keď sa to nedá u tvojej tak si inde zisti.Dnes už je kvantum možností a ozaj môžeš ísť kamkoľvek.To je veľká výhoda dnešnej doby,že doktora si vieš vybrať,že ho môžeš bez problémov zmeniť.

martinka090

Skus sa informovat tam kde ti uz pisala pred casom. S tou ambulanciou mam aj ja skusenost a tam teda ti urobia vsetko na jednom mieste, ale samozrejme nie v jeden den. Lebo tak to nejde. Teda sa to nerobi, ale nemusis chodit kade tade to je fakt. A najma tam nebudes mat problem s parkovanim.

tamarka78

Az teraz som si precitala tvoju odpoved. Dakujem, ze si mi napisala. Taka odhodlana som uz bola, ze proste pojdem aj na dentalnu, ale zacala som si zistovat kde by som mohla a teda nemam moc chut ist, ze k mojej doktorke na preventivku a potom inde na dentalnu a tak. Kiezby to vsetko naraz bolo.

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?