Ako schudnúť

sokona

Viem, ze tato tema sem nepatri, ale neviem, kde sa mam opytat, ja mam zas problem s vpadnutymi licami. co mam robit, aby som do nich pribrala???

domčuška

Súhlasím s vami,treba meniť jedálniček a trocha sa pohybovať ja som pekne schudla delenou stravou na 65 kg a potom som začala nejako hladovieť pred 2 týždňami som žačala žrať a za 2 týždne som pribrala z 63 kg na 68 !Ale od zajtra idem chudnúť 90 dňovou dietou,tak si držím palce =D

erik ryban

baby uz sa viac netrapte dietami typu HLAD, nasledny JOJO efekt, neuspech atd.. skuste jednoducho zacat viac cvicit, papat s rozmyslom ale hlavne nehladovat a tak ako mne pomohli urcite aj vam pomozu prirodne naplaste Jen Fe, uplna novinka na trhu z usa. je to skvele, bez jojo.. nie je to zazrak, ide to pomalsie ale zaruceny uspech...

puka

loksa
praveze tym ze skoro nic nejes nikdy neschudnes

jeeeezisi baby!!!!preco si ku.va myslite ze cim menej zjem tym viac schudnem

loksa

no ja neviem ako vy ale ja som skusala uz vsetko a nic nepomaha no troska mi pomohlo ked som cele dni skoro nic nejedla ale to sa opat vratilo secko spat uz neviem co mam robit a nato ze som hyperaktivny clovek stale neco robim adost malo jem sa mi moja vaha a moj vyzor vobec nepaci fnuk

22kvetinka22

schudnem ked sa budem stravovať takto:
R: 2 celozrnné rohlíky so zeleninou
Ol: 1 celozrnný rohlík so zeleninou
O: kuracie maso (ryba), zelenina, ryža
Ol: ovocie
V : zelenina
voda : 2l čistej vody a 0,5 litra čaju