Ako schudnúť

adusa1911

Ako Wellness poradca ponukam zdarma kompletnu analyzu stavby tela s doporuceniami+losovanie o Zakladny program Shapeworks v hodnote 4100,-

blackjack88

CHUDNUTIE BEZ DIÉT A HLADOVANIA !!!
100% PRÍRODNÉ PRODUKTY S DLHOROČNÝMI 100% VÝSLEDKAMI
-odkaz odstránený-
treba vyplniť dotazník a v priebehu dňa sa vám ozvem

betik

ahojte potrebovala by som schudnut 10 kg prosim vie mi niekto poradit ako ? aby s anedostavil jojo efekt? prosim odpiste mi na email vopred dik

xnusoba

schudes ked zacnes rozmyslat, to znamena inak sa stravovat a hybat sa...ziadna zazracna dieta ani tbl ti nepomozu...moj zverenec schudol 13 kil za 2 mesiace bez tbl len ma pocuval a je to uz dost davno a kila s5 nema...takze ziadna dieta len rozum

tina

fakt neviem kolko vazis a ci si tlsta alebo nie,ale dobre ti radim nechudni pokial nemusis(napr zo zdravotnych problemov).moze sa stat ze sa ti chudnutie a klesanie na vahe tak zapaci, ze nebudes vedet povedat dost...
fakt ti dobre radim, lebo potom pridu depresie uzkost strata priatelov navsteva nemocnice kazdy den(a to naozaj-kazdy den tam budes lebo tvojzdravotny stav sa tak zhumpluje , ze mozes umret).
ja xapem ,ze si mozno myslis , ze ked schudnes budes stastnejsia.
zo zaciatku(prve tyzdne ano),ale potom ta ta choroba znici...
je tazke sa vratit do normalu....
mne prestali fungovat vnutorne organy,produkovat hormony(zacala som vyzerat jak kostra a lata),no najhorsie budes na tom psychycky

tori91

ahojte...potrebovala by som schudnut nejakych 6-8 kg najskor ako by sa len dalo a bez jojo efektu...ako to mam dosiahnut? prosim poradte...ak mate nejaky typ ktory funguje napiste mi to na mail tori91@centrum.sk vopred dakujem

ikuska

ak xcete spravne schudnut zbavit sa telesneho tuku ,naucit sa spravne cvicit na storojoch,ae aj s vlastnou vahou,a hlavne naucit sa spravnedychat co je pri cviceni co je pri cviceni dolezite,je dobre zaplatit si toho trenera,mala som ho aj ja a zhodila som v pase 25 cm,v bokoch 15cm atd.da vam dietu ktora je zdrava a ucinna.myslim ze to nie je najlacnejsie cca 5000sk ale stoji to za to