Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

homie

ja sem chodim ale zial nikto sem nic nepise...chystam sa na zakrok zaciatkom buduceho roka, nakolko to tento rok uz nestiham

gynekomastia

Vidím, že väčšina čo sa chystá momentálne na operáciu tak sme z východu, niečo som pogooglil tak môžno to pomôže pri rozhodovaní, idem ešte každému napísať mail a informovať sa.

www.plastickachirurgia.eu, Porta Med s.r.o., MUDr. Viliam Jurášek, CENA: 731€ + anestézia od 200 do 365€, Krivá 18, Košice, jurasek@plastickachirurgia.eu

www.medico-leidan.sk, MEDICO-LEIDAN s.r.o., MUDr. Mahdi Nasab, CENA: 600€ Konštantínova 19, Prešov, nasab@medico-leidan.sk

www.chiramed.sk, CHIRAMED, CENA: 900€, ČSA 18, Košice, chiramed@chiramed.sk

www.svehlik.sk, MUDR. JÁN ŠVEHLÍK, 600€ + anestézia, Panelová 2, Košice, jsvehlik@yahoo.co.uk

abcde

psedoo: mal som aj zlazu a doktor vravel ze mi urobili aj liposukciu..fotku pred nemam, zabudol som na to

gynekomastia: ja mam dost daleko do kosic, ale ak by si az tak chcel tak mozme. ak nie tak mi tu napis nejaky email a mozme tak pokecat o tom

pseudooo

to abcde:
Mal si pseudo, alebo ti vyberal aj zlazu?
Mozes ukazat foto pred a po?
Ak by si chcel, ozvi sa mi na pseudoook@gmail.com , popytal by som sa ta este na par veci. Dakujem

gynekomastia

abcde nechces ist niekedy na pivo? som z kosic na operaciu sa chystam ist na jesen, ci by sme nemohli pokecat o tom