Pestrec Mariansky skusenosti

Príspevok v téme: Pestrec Mariansky skusenosti
DandyKa

Ahojte..rada by som si precitala vase skusenosti.Ci vam pomohol a v com vsetkom.Je mi to doporucane vzhladom na moje zdrav.problemy a dlhorocne uzivanie liekov na ocistenie a detoxikaciu..vraj mam v tele vela chemie hlavne od liekov kt. beriem dlhe roky a som este mlada na take problemy..dakujem za kazdy vas prispevok a nazor

ivana005

Ja si myslím,že pestrec je zázrak,a kto ho nevyskúša, je to jeho problém,len si to treba dať do kopy.Zbavil som sa sa liekov a som ok. Ďakujem zdraviu.sk žs som tu našiel. -odkaz odstránený-

zuzi74

tondo22, zalezi aj na tom, aky vysoky je ten tlak. Aj pri vysokom tlaku je mozne uzivat pestrec. Zacni vecernou davkou, tesne pred spanim, kedy si uz v klude, uzi pestrec. Postupne mozes pridavat aj rannajsiu davku. Sleduj ako telo reaguje. Samozrejme lieky nevysadzaj, uzivaj popri nich.

tondo22

zdravím chcel by som sa opytať mam lieky na tlak môžem užívať pestrec mariansky lebo všade je písane že by som nemal :-) ma s tim niekto skúsenosti dakujem

Zigmunt

Našiel som na internete takéto skúsenosti,je vidieť,že nie sú začiatočníci,stačí otvoriť tu: -odkaz odstránený-

KALAN

Pre Peter17 ,v prírodnej forme sa nedá skladovať len samostatný silymarín. Je v šupke a musí sa užívať v drvenom stave priamo do úst a len zapiť vodou.Pozri -odkaz odstránený-

Peter17

Pestrec mariansky je najlepsie kupit vytazok v lekarni alebo niekde v obchode, ktory obsahuje ucinnu latku silymarin.Pretoze kupovat rozne cajiky alebo semiecka je hop alebo trop,niekedy totiz neobsahuju takmer ziadny silymarin.

Chvílova

Súhlasím,aj ja som sa opálila a kúpila som mletý a písali drvený.Potom som na zdravej pečeni dostala info,že ako drvený vyzerá.Keď som si ho u nich objednala a porovnala s ich tak to bolo jasné,že mletý od drveného sa dá ľahko rozpoznať.Ja som naletela,moja chyba.Veď tie stránky sa podobajú.A ani ho nezalievajte vodou na čaj,poškodí sa.Na lyžicu do úst a zapiť vodou.

kilos

Drvený pestrec nájdeš na -odkaz odstránený- ,ak ho pomelieš nefunguje.Vyzerá inak ako mletý.Ale niektorí klamú a mletý predávajú ako drvený.

sixik

Keď si pestrec kúpite drvený a nebudete ho mlieť,tak bude aj fungovať.Pri mletí vzniká teplo a to je pre pestrec zle.A záleží aj akú odrodu budete užívať.Na webe predávajú hoci čo a treba si to naštudovať.Informácie sa podobajú vajce vajcu a niektoré obchody klamú.Treba sa pozrieť na ich skúsenosti.Ja som vyskúšal tri kým som našiel to čo som hľadal.Mletý rozpoznáte od drveného tak,že mletý je na rovnaké veľkosti a drvený je na ne pravidelné veľkosti a nekvalitný je bledá múčka a kvalitný je hnedá drť. Totiž to tu na SK už začali aj pestovať a ten je bledý a nefunguje.Nemá dosť látok potrebných na pečeň.Ale je lacný,len nefunguje.