Pestrec Mariansky skusenosti

Príspevok v téme: Pestrec Mariansky skusenosti
DandyKa

Ahojte..rada by som si precitala vase skusenosti.Ci vam pomohol a v com vsetkom.Je mi to doporucane vzhladom na moje zdrav.problemy a dlhorocne uzivanie liekov na ocistenie a detoxikaciu..vraj mam v tele vela chemie hlavne od liekov kt. beriem dlhe roky a som este mlada na take problemy..dakujem za kazdy vas prispevok a nazor

RNG

Aj ja mam vyoperovany zlcnik, a presa pouzivam na cistenie pecene a regeneraciu z casu na cas(aspon raz do roka) protokol dr Berksona
Samozrejme mikrovlakniny beriem kazdodenne.

lilica

Pestrec mariánsky / Silybum marianum/ strieborný bodliak-Kristova koruna, to je šanca pre vašu pečeň, na pestrec.sk

ellvira

RNG prosim ta su nejake dokazy ze Protokol Dr. Berksona vyliecil lahku Hepatitidu C, tj. taku kde este pecen nebola vobec znicena? Dakujem...

IMPAL

Ja som náhodne našiel stránku -odkaz odstránený- a tam som našiel všetko,ako pestrec dokáže zmeniť a skvalitniť život.
Bol som v správnom čase na správnom mieste,nič viac.

RNG

Protokol dr Berksona zaberie obvykle do 3 tyzdnov.
Velmi znicena pecen napr virusom Hep A B, C, D, alebo EBV(mononukleoza) treba liecit a regenerovat dlhsie, az 2 mesiace, podla potreby. Ukaze sa to samozrejme na pecenovych testoch, tj pecenove enzymy v krvi. Pri tom treba brat aj extra mikrovlakniny, aby tu extra vylucenu zlc so zamorenim z tela vyniesli.
Inac sa v crevach z nej znacna cast reabsorbuje spat do krvi a odfiltruje spat do pecene

PALČI

Moje skúsenosti sa nedajú opísať,lebo by to vyzeralo,že robím reklamu.Aj u tohoto pestreca je to ako so zlatom.Nieje pestrec ako pestrec.O tom som sa presvedčil na vlastnom tele.Kupoval som lacný za pár šupov a varil som si čaj. Po pól roku som nič nezistil. Potom som na tomto fóre našiel článok, ktorý sa tváril ako reklama. Hovorím si ,je to len na oblbnutie zákazníka.No stretol som známeho,ktorý ma ubezpečil,že sa mýlim a s takým presvedčením mi o pestreci hovoril,že som mu aj po mojich skúsenostiach uveril.Dnes nebanujem,nakoľko to fakt funguje.Dodávam však,že pestrec nie sú antibiotiká,čo zaberú do troch dní.Ale pri správnom užívaní zistíte,že už po týždni ho nevymeníte.K zdravej pečeni sa dá dopracovať asi za tri či štyri mesiace.Odborníci tvrdia,že ak sa pečeň poškodzuje päť rokov,tak by regenerácia mala trvať päť mesiacov.Len som sa nikde nedočítal,ako zistím,že pečeň sa poškodzuje.Lebo vraj pečeň a jej poruchy necítime,lebo že nebolí a to je háčik.Ale som zistil,že obyčajná hnačka je to,čím sa dokáže pečeň poškodiť.Ale ak sa dopracujeme k zdravej pečeni,zistíme to na celkovom zdraví,že i obyčajná chrípka je minulosťou,lebo náš imunitný systém bude ok.

zdravapecen

fionka 51 Odpovedá zdravapecen.sk nemám záujem sa prestreľovanie, hlave nie s takým,ktorý alebo ktorá nemá žiadne argumenty. Je možné,že v krátkom čas budeš tieto rady a skúsenosti potrebovať,je to problém tohto desaťročia,lebo strava ktorú konzumujeme je vážne zlá a už len sama o sebe poškodzuje pečeň.V minulosti sa stačilo starať o pečeň na jar a na jeseň.
Dnes je o však otázka každého dňa.
Teší ma,že komunikuješ,len mysli aj na seba a daj niečo,čo pomôže aj iným.
-odkaz odstránený-

zdravapecen

Skúsenosti užívateľov s bodliakom PESTREC MARIÁNSKY-Kristova koruna veľa ľudom už pomohli.
Ich skúsenosti na kopli aj ďalších a pre to je dobré ak poznajú ich referencie,poznatky a skúsenosti,ktoré spoznali a vyskúšali na sebe.Ich nasledovníci majú už tým pádom návod a bez prekážkovú cestu na základe znalostí a návodu,ako sa dopracovať k zdravej pečeni.
zdravapecen.sk = život bez liekov

Je dobré,ak do toho idete a máte ucelené informácie o Pestreci mariánskom.
PESTREC MARIÁNSKY, je plod bodliaka ktorého pôvod je na Kanárskych ostrovoch. Tento bodliak úspešne pestujú Španieli. Má blahodárne účinky na detoxikáciu a regeneráciu pečeňových buniek. Užíva sa drvený na veľkosť piesku alebo maku, aby sa stihol v žalúdku rozložiť a potom vstrebať v črevnom trakte. Vstrebateľnosť v črevnom trakte je v takej miere, v akej máme zanesené steny čriev. Plod bodliaka sa užíva priamo do úst a vždy ho treba zapiť vodou,min.3dcl. Je ideálne ak Pestrec požujete a obalí sa slinami, rýchlejšie sa rozloží a aj vstrebe.

Má neutrálnu chuť, niečo medzi, kešu, pistácie, lieskovce.V žalúdku sa nesmie stretnúť so surovým mliekom, alkoholom. Pokiaľ by ste aj dávku Pestreca zapili mliekom, alebo alkoholom nehrozia žiadne zdravotné problémy, ale vaša dávka bola zbytočná. Tieto látky negujú silymarín ,ktorý je ukrytý v šupke Pestreca, ktorá je veľmi tvrdá a nestráviteľná. Kvôli tomu sa musí podrviť na veľkosť piesku. Ale nie jemnejšie, lebo by Pestrec zase neplnil funkciu peelingu črevných stien. Nesmie sa zapárať a ani prísť do styku s kovom a vodou nad 40 st. Pestrec nemá žiadne vedľajšie účinky, takže kúra je bezpečná, nakoľko aj pri užití väčšieho množstva nehrozia žiadne zdravotné problémy. Ľudia s vysokým krvným tlakom začnú Pestrec užívať na noc, aby bolo telo v kľude a tlak sa nezvyšoval. Pestrec dvíha hlavne spodný tlak, takže pre tých, ktorý majú nízky spodný tlak je veľmi prospešný.

Čo by ste mali vedieť o Pestreci a hlavne čo môžete dosiahnuť pre svoje zdravie a skvalitnenie života, ak užívate tento plod bodliaka.

Ak máte Pestrec kvalitný s obsahom silymarínu je dôležité, ako ho pripravíte na užívanie. Rady typu rôznych mlynčekov aj na kávu nie sú vhodné na prípravu Pestreca. Už len z takého dôvodu , že vzniká pri tejto úprave teplo, ktoré poškodzuje látku silymarín, ktorá je na regeneráciu pečeňovej membrány veľmi dôležitá. Zápar a iné úpravy nie sú vhodné, tak že typy čaje a vyluhovanie v alkohole nie je vôbec účinné.

Rozdrvenie v mažiari a podobné pokusy nesplnia vstrebateľnosť a zdravotný prínos v porovnaní cena a efekt užívania Pestreca je nízka a neefektívna. Pri všetkých pokusoch o drvenie plodu Pestreca ak vzniká teplo, tak sa poškodzuje a potom nesplní zdravotné poslanie zákazníka a jeho účinky sú znegované.

Pestrec je liečivá bylina - plod bodliaka, ktorý má úžasné schopnosti pri tvorbe nových buniek a regenerácii pečeni- pečeňovej membrány. Táto má za úlohu zachytiť v krvi látky, ktoré sa vstrebali cez steny čriev, ale pre náš organizmus sú nežiaduce . Pokiaľ je poškodená pečeňová membrána, v krvi kolujú látky ako konzerváty , potravinárske farbivá, skrátka voľné radikály. Voľný radikál viaže na seba tuky a spolu s nimi sa usadzuje. Takto poškodená pečeň zvýšene zachytáva tuky a stukovatie - upchá sa.

Pritom by mala slúžiť ako zásobárňa výživových látok, ktoré máme v prebytku, aby v čase núdze dodala tieto látky do krvi.

Vložením Pestreca mariánskeho do úst začína proces , že sme po dlhom čase začali myslieť aj na náš najdôležitejší filter v tele.

V žalúdku sa rozloží a dáva signál k tvorbe tráviacich enzýmov a pečeň dáva signál k tvorbe žlče. Potom prechádza do čriev, kde sa obsiahnuté látky vstrebú do krvi . Tak ako postupuje črevným traktom, čistí a regeneruje črevný trakt , teda akýsi peeling črevných stien./ V prvých dňoch bude stolica zapáchať/ Asi do týždňa až 10 dní od začiatku užívania dokáže spravidelniť vylučovanie, čo je veľmi dôležité z hľadiska hnilobných procesov, ktoré poškodzujú steny čriev. V tomto čase už sa pečeň začína zbavovať prebytočného tuku. Po asi troch týždňoch užívania sa začnete lepšie cítiť, je to z dôvodu čiastočného zbavenia sa nežiaducich látok v krvi, ktoré vyvolávali únavu, migrény, nevoľnosť, alergie , zápalové procesy, ale aj preto, lebo cez očistené steny čriev sa lepšie vstrebávajú látky potrebné pre harmonickú činnosť orgánov. Veľkým prínosom Pestreca je obsah nenasýtených mastných kyselín, bez ktorých nie je vstrebateľnosť niektorých vitamínov a minerálov. Ochudobnená krv o tieto zložky spôsobuje takzvané civilizačné ochorenia. Po asi piatich týždňoch užívania je už vidieť zmeny na očiach a tvári . Tieto zmeny si všimnú hlavne ľudia, ktorých ste dlhšie nestretli. Ale hlavne je to veľmi hmatateľné na krvných a pečenových testoch. Po piatych týždňoch užívania klesnú hodnoty až o 50% zo zvýšených hodnôt. Napríklad cholesterol -LDL z 9 na 7. Ak pokračujeme ďalej, po dvoch mesiacoch užívania sú už zmeny ktoré si všimnete aj sami. To že sa budete lepšie cítiť, lepšie vyzerať, je už pre vás samozrejmosťou. Zažívací trakt s vylučovaním synchrónne zabezpečí lepšiu vstrebateľnosť a tým aj výživu. Látky o ktoré ste dlhodobo ochudobňovali svoje telo, lebo steny čriev boli zanesené , teraz prúdia do žíl a dodávajú vám energiu a vitalitu. Vaše palivo života dostáva nový rozmer.

Ale aj podstatný fakt je ten, že stále prebieha regenerácia pečeňových buniek pečeňovej membrány a jej detoxikácia. Ak sme trpezlivý, tak sa po troch mesiacoch užívania dopracujeme relatívne k zdravej pečeni a krvné testy budú v norme. V tomto čase pečeň zmenší svoj objem, v črevnom trakte nebudú prebiehať hnilobné procesy, nebude vás nadúvať a zbavíte sa aj vnútorného tuku, čo si všimnete na veľkosti brucha ,lebo aj pečeň zbavená tukov sa zmenší. O toto sa postará Pestrec, nakoľko má aj vysokú nutričnú hodnotu a pri užívaní nie je pocit hladu. Budete chudnúť, ale za plnej výživy nie metódou rýchleho zhodenia množstva kíl, kedy sa len tuková bunka zmenší, ale zostáva v tele a úbytok vody v tele robí dojem dobrého prípravku na chudnutie.

Úlohou Pestreca je regenerácia pečeňových buniek pečeňovej membrány. Ak sa dopracujeme k funkčnej pečeňovej membráne, tak zdravotné problémy typu Cirhóza, Steatoza, zlé krvné a pečeňové testy, zväčšená pečeň, zažívacie problémy, problémy so stolicou, kožné ochorenia včetne akné, metastázy na pečeni, stukovatelá pečeň, syndróm vyhorenia, únava, migrény, endometrióza, alergie ale i problémy v črevnom trakte, ako i udržanie si normovanej váhy budú minulosťou. Pestrec má nesmierne významný prínos pre náš organizmus, je to silný antioxidant, čo znamená, že spomaľuje starnutie a bráni vzniku civilizačných ochorení.

Čo táto liečivá bylina dokáže:

-podporuje obnovu pečeňových buniek

- znižuje cholesterol

- zlepšuje trávenie, tvorbu žlče, žlčníkové ochorenia

-čistí črevný trakt

- napravuje sliznicu maternice

-je úspešný v boji s endometriózou

- chráni žily a cievy, odstraňuje kožné choroby a defekty koži.

- detoxikuje a posilňuje pečeň

- úspešne bojuje proti infekčnej mononukleóze

- preukázateľne odstraňuje následky chemoterapie

- pomáha proti nízkemu tlaku

- používa sa pri otravách jedmi najrôznejších druhov, vrátane otravy hubami, alkoholom a drogami

- zbavuje pečeň chemických prímesí a toxických látok z potravín

- chráni pečeň pred škodlivými účinkami z užívania farmaceutických liekov

- je obrovským prínosom pri boji proti migréne, závratom, depresiám, astme, alergiám, ale aj nevoľnostiam počas cestovania

-proti nádorové účinky silymarínu.

-ale veľmi veľa sa využíva na prevenciu, detoxikáciu, regeneráciu, posilnenie organizmu, zbavovanie tela toxínov, detoxikačné kúry.

- má vysokú nutričnú hodnotu, dopľňa do organizmu látky, ktoré v potrave takmer neprijímame.

Je toho naozaj veľa. Každopádne sa nikdy nepreukázali žiadne vedľajšie účinky pri požívaní Pestreca. Je tak bezpečnou voľbou pre naše zdravie.

Výhodou je pohodlné podávanie, ako aj prakticky bezproblémové z hľadiska účinnosti a tiež požadovanej bezpečnosti, najmä pri závažnejších poškodeniach pečene je nevyhnutná dlhodobá aplikácia vyšších dávok. Užíva sa drvený na veľkosť piesku priamo do úst a zapiť tri dcl. vody.

Záverom chcem podotknúť, že ak sa dopracujeme k zdravej pečeni a krv bude v norme tak ona sa postará o regeneráciu a očistu pľúc a obličiek.

Dni , týždne a mesiace spomínané v tomto príspevku sú len orientačné a všetko závisí od toho, v akom stave je pečeň na začiatku užívania Pestreca.

Pečeň je vstupná brána nášho zdravia, nebolí a preto jej poškodenie zachytíme zväčša až na krvných a pečeňových testoch. Je výhodou, že sa dokáže veľmi rýchlo zregenerovať v porovnaní s časom jej dlhodobého poškodzovania.

Tak ako starneme, tak starnú aj naše orgány a majú menší výkon , preto sa musíme o ne starať viac a častejšie.

V dnešnej dobe je možnosť neobmedzeného cestovania aj do krajín, kde sa vyskytujú vírusy a infekcie proti ktorým sa náš organizmus nevie brániť , Pestrec Mariánsky je ideálne riešenie ako ochrana a prevencia proti týmto baktériám, ktoré môžu priniesť aj návštevníci týchto krajín pri vstupe na naše územie. Je ideálne sa na Pestrec obrátiť pri závažných ochoreniach pečene, pri otravách hubami a rôznymi chemickými látkami.

Ľudový názov Kristova koruna si plne zaslúži a má svoje opodstatnenie. Táto liečivá bylina je známa svojimi schopnosťami detoxikovať- čistiť a regenerovať pečeňové bunky pečeňovej membrány už 2000 rokov. Pestrec je známy ako všeliek- ľudovo Kristova koruna. Pokiaľ vám tieto riadky nestačili ,doplniť informácie sa dajú na webe zdravapecen.sk ,alebo vám ďalšie otázky môžem zodpovedať na maily kurtis@kurtis.sk.

ZDRAVÁ PEČEŇ = ŽIVOT BEZ LIEKOV