Pestrec Mariansky skusenosti

Príspevok v téme: Pestrec Mariansky skusenosti
DandyKa

Ahojte..rada by som si precitala vase skusenosti.Ci vam pomohol a v com vsetkom.Je mi to doporucane vzhladom na moje zdrav.problemy a dlhorocne uzivanie liekov na ocistenie a detoxikaciu..vraj mam v tele vela chemie hlavne od liekov kt. beriem dlhe roky a som este mlada na take problemy..dakujem za kazdy vas prispevok a nazor

ellania

Hanna85: Na tuto vec sa tu este nikto nepytal, tak preto si to tu nenasla. Ale uzivat sa ma priamo, ziadne take, ze si ho das do caju alebo podobne. Pekne 1 cajovu lyzicku si nalozis drveneho pestrecu a zapijes dostatocnym mnozstvom vody. Treba ale davat pozor na to, aby sa uzival aspon 45 minut po jedle alebo pred jedlom. A odporuca sa 4xkrat denne.

hanna85

baby prečítala som si celú konverzáciu a možno som už prepracovaná ale nikde som nenašla ako mám ten drvený pestrec užívať, mám si z neho urobiť čaj alebo ako?

zakui

výborný na detoxikáciu pečene.
Lepšie su guličky, ktoré buď pohryzieš alebo si zomelieš a treba hneď zjesť. Oxiduju s kyslíkom a potom by ti mohli viac uškodiť ako pomoct .
Daju sa kupit v lekárni.

Katarina58L

Inga vidis, viem vycitit aj takto cez internet co potrebujes vsetko vediet:D Ale nie, uz som sa s tym stretla, ze jednej kamaratke ktorej som radila taktiez tento pestrec, ze nevedela kde ho ma kupit. Ona chuda obehala vsetky mozne obchody a nedostala ho kupit. Az potom som jej povedala, ze ja si ho objednavam z tejto stranky. Dodaciu lehotu maju tak 1-2 pracovne dni

Inga89

@Katarina58L si ma normalne predbehla. Aj som sa ta chcela este spytat, ze z kade si ho objednavas aby som ho nemusela dlho hladat. Idem kuknut tu stranku a rovno si aj jedno balenie uz objednam. Ako rychlo ti ho dorucili?

Katarina58L

Inga nie je zaco ale myslim, ze jednoduchsie by si mala, keby si si ho objednala cez internet. Nie som si ista v ktorej lekarni maju presne tento pestrec. Ja ho objednavam zo stranky koloid.sk, ak by si chcela, tak si ho mozes aj z tade objednat a budes to mat rychlejsie
Ellania tak potom presne tak ako aj ja. A ake si mala problemy?

ellania

Katka som tu po dlhom case a tak si predchadzam jednotlive temy a zbadala som tvoj prispevok aj s fotkou a nedalo mi to ti nenapisat lebo ja si presne tento isty pestrec kupujem. Mala som dost dlho problemy s pecenou a toto mi vyborne pomohlo a uz som nejako ostala pri nom a uzivam ho stale. Aj na jeho chut som si uz uplne zvykla:-)

Inga89

@Mimia vidis, tak aspon si si istejsia, ze som ti chcela len dobre a ze som ta nechcela otravit. Aj doktor ti povedal, ze ho mozes uzivat. Ona viem, ze si ho objednava zo stranky koloid.sk. A ja si z tej stranky objednavam ine produkty ako zelenu kavu a aj koloidne striebro a ona tento pestrec. Mame to rozdelene :-)
@Katarina58L dakujem, uz budem vediet aky hladat podla obalu :-)

Katarina58L

Inga ano, ja som si kupovala drveny a aj doteraz si ho kupujem. Uz ho sice az tak pravidelne neuzivam ale sem-tam si dam za lyzicku, ked citim, ze ma chce znovu pecen boliet. Kupujem si tento, prikladam ti obrazok a vacsinou si ho objednavam cez internet. Cenovo to vychadza lepsie, ked si ho objednavam cez e-shop.

Mimia

Inga89 veď v pohode, aspoň si ma donútila, že som išla k doktorovi...keby si ma nevyplašila, tak by som doteraz trpela a nešla by som k doktorovi...a inak dobre že som išla...hneď z príchodu sa ma spýtal kde som bola toľko, keď mám takéto bolesti...zistil mi, že mám nejaké problémy s pečeňou...taký nejaký odborný názov tomu dal...no tiež mi predpísal lieky a potom som sa ho pýtala na ten pestrec a taktiež povedal že môžem...že tým si neublížim...tak si ho pôjdem zajtra kúpiť...kde ho sestra kupovala?