Pestrec Mariansky skusenosti

Príspevok v téme: Pestrec Mariansky skusenosti
DandyKa

Ahojte..rada by som si precitala vase skusenosti.Ci vam pomohol a v com vsetkom.Je mi to doporucane vzhladom na moje zdrav.problemy a dlhorocne uzivanie liekov na ocistenie a detoxikaciu..vraj mam v tele vela chemie hlavne od liekov kt. beriem dlhe roky a som este mlada na take problemy..dakujem za kazdy vas prispevok a nazor

vierocka66

mletý vraj oveľa skôr oxiduje a tým pádom nie je vhodný pre telo, ptoom mu viacej škodí ako pomáha :/

yasneva93

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Pestrec Mariansky - iherb.co Mne pomohlo toto.

TrzTrz

Nazor si utvorte sami ja nechcem nikoho ovplyvnovat a nerobim nikomu reklamu . Dlho som aj ja vahal ktorý pestrec kupit a vyhral u mna fajny pestrec pretoze uvadadzaju presný obsah silymarínu a mam ho na sebe odskusany inak by som sa sem neodvazil nikomu podsuvat nejake rady

TrzTrz

Drveny plod pestreca oxiduje velmi rychlo pretoze obsahuje vela oleja a takto zoxidovany pestrec je viac skodlivy ako nápomocný . Niektore prispevky sa mi zdaju ako by ich sem pisal samotny predajca drveneho pestreca pod roznymi nickmi, je to prilis okaté ako nenahnevajte sa mňa . Dalsia vec stranka neuvadza obsah silymarinu na obale ( to je to čo v pestreci "funguje" ) co je strelba na slepo , odkial vedia ake davky pestreca si treba davat ked ani sami nepoznaju obsah ucinnej latky v produkte ktory predavajú . Na inych strankach sa uvadza kolko silymarinu obsahuje ich pestrec. Dalej ako mozte povedat ze ho treba uzivat nalacno a hodinu nejest ? Vsak logicky vam to len preleti traviacim traktom a telo si ani nestihne silymarin "vycucat" z bilinky. Bilinka musi co najviac casu strávit v traviacom trakte aby si z nej silymarin stihol vstrebať čize sa ma uzivat spolu s jedlom. Tí čo tu pisu ze slovensky mlety pestrec je neucinny je hovadina ja ho uzivam 2 mesiace spolu s jedlom a neuveritelne sa mi polepsilo tlaky na pravej strane zmizly travenie sa upravilo a unava uplne zmizla a pecenove testy sa upravili. Nemal som jediny vedlajsi ucinok ako to byva pri drvenom pestreci pretoze pravdepodobne bol z oxidovaný a mate potom z toho len sracku .