Pestrec Mariansky skusenosti

Príspevok v téme: Pestrec Mariansky skusenosti
DandyKa

Ahojte..rada by som si precitala vase skusenosti.Ci vam pomohol a v com vsetkom.Je mi to doporucane vzhladom na moje zdrav.problemy a dlhorocne uzivanie liekov na ocistenie a detoxikaciu..vraj mam v tele vela chemie hlavne od liekov kt. beriem dlhe roky a som este mlada na take problemy..dakujem za kazdy vas prispevok a nazor

uterak

Popri piti bylinkovych cajov treba pit aj vela vody, dodrziavat pitny rezim, kedze caje su dost mocopudne, to je ale dobre, lebo tym odvadzaju prec z tela toxicke latky. Tie sa takto vylucuju mocom.

Inga89

@Katarina58L som rada, ze si napisala aj ty. Aspon je vidno, ze som nenapisala blbost. Ty si si ktory kupovala, drveny alebo? A aj nadalej ho uzivas len ako prevenciu alebo si ho prestala akonahle si prestala mat problemy?

Katarina58L

Inga mas pravu, bylinka pestrec je velmi dobra na pecenove problemy. Pisem z vlastnej skusenosti, kedze som si takymi tazkostami presla a jedine co mi pomohlo, bolo uzivanie tejto bylinky. Mimia radim ti ju aj ja. No najprv behni k tomu lekarovi, co ti povie. Ale aj keby to nebolo nic vazne, mozes iba ako prevenciu ho uzivat a pit

Inga89

@Mimia ale nechcela som ta vyplasit, len som ti napisala skusenost aka sa realne stala. Len aby si to vedela, preto som ti to napisala. Uvidis teda, co ti doktor povie. Potom daj vediet. Sestre dal aj nejake tabletky ale aj jej poradil, aby si kupila pestrec mariansky. Ze ten je velmi dobry, ked ma clovek problemy s pecenou. Tak aj ten si kupila a pomohol jej. Teraz sa uz citi dobre a pestrec stale uziva aj ako prevenciu

house

Ja beriem tiež dost liekov a niekedy citim taký tlak v pravom boku hore.Odkedy som zacal uživat pravidelne Lipovitam( Hepan) tlak zmizol. Pre mna je lepsi Lipovitam.

Mimia

Inga89 nechcela si ma vyplašiť ale vyplašila si ma:-/...rozhodla som sa, že v pondelok pôjdem k doktorovi a som zvedavá čo mi povie...hustia všetci do mňa, tak teda pôjdem aj keď som nechcela...a čo predpísali tvojej sestre?...ako ju liečili?

Jozefe

Zdravíčko.Pestrec je nič.Ak chcete skutočnú detoxikáciu pečene tak jedine protokol doktora berksona.Mám celý protokol doma v podobe amerických doplnkov(sylimarín,alfa lipoická kyselina a selén) a doplnkov zo slovenska ktoré je dobré užívať popri tom.Objednal som to s tým že ide o pečeň ale asi nie.a koniec koncov ja verím už len Ježišovi Kristovi že ma zo všetkého vylieči.čiže odpredal by som za rozumné peniaze.naozaj je toho kopa a zaplatili by ste nepomerne viac keby to kupujete normálne.Všetko je v záruke a neotvorené jozef.ponistjp@gmail.com,0903446417

bulubulu

Pestrecje dobrý aj na pečen, zredukovať lieky,bvitamin v potrave dobra strava ktoá nezaťažuje.mrkva cvikla

kavica

No urobiť si dať pečeňové testy, ale aj navštíviť endokrinologa, lebo za tým môže byť aj štítna žlaza.

Inga89

@Mimia nie som si ista, ci robis najlepsie. Byt tebou by som s tymito tazkostami navstivila ihned doktora, aby ti aspon nejake vysetrenia spravil a povedal, ci mas nieco s pecenou alebo tvoje priznaky suvisia uplne s niecim inym. Nechcem ta plasit, ale moja sestra mala podobne priznaky a napokon z toho zislo, ze mala zapalenu pecen a zacali ju liecit.