Pestrec Mariansky skusenosti

Príspevok v téme: Pestrec Mariansky skusenosti
DandyKa

Ahojte..rada by som si precitala vase skusenosti.Ci vam pomohol a v com vsetkom.Je mi to doporucane vzhladom na moje zdrav.problemy a dlhorocne uzivanie liekov na ocistenie a detoxikaciu..vraj mam v tele vela chemie hlavne od liekov kt. beriem dlhe roky a som este mlada na take problemy..dakujem za kazdy vas prispevok a nazor

Jelito72

Dobrý deň, užívam pestrec 4 dni a začalo ma tak slabšie preháňať. Je to normálne alebo to vôbec nemá súvis s užívaním tejto byliny?

Bukolubo

Ja si myslím,že pestrec je zázrak,a kto ho nevyskúša, je to jeho problém,len si to treba dať do kopy.Zbavil som sa sa liekov a som ok. Ďakujem zdraviu.sk žs som tu našiel. w-odkaz odstránený-

kisela

Všetko nájdeš na zdravej pečeni.Ja ho užívam.Je rozdrvený na nepravidelné kúsky asi ako mak veľké.Vôbec to nie je horké,ako som si myslel.Má to chuť neutrálnu.

mmooly

Ahojte..tak ako teda najlepšie užívať pestrec? Kúpim tabletky silymarin a k tomu plánujem aj mikrovlákniny nasadiť.. alebo kúpim semienka a budem ich len tak prehĺtať, či treba rozdrviť? Je tu prezentovaných viacej postupov.. tak ešte raz..ako na to? Ďakujem.

zdravapecen

Odpoveď pre / bobo507676 /
Pestrec mariánsky užívajú ľudia už dlhé roky aj ako prevenciu proti onemocnení rôzneho druhu.Pre túto jeho schopnosť udržať organizmus v dobrej kondícii ho prezývajú všeliek. Je známy od čias Krista a za jeho blahodárne účinky dostal pomenovanie Kristova koruna. S týmto pomenovaním sa viaže veľa príhod. Nemá žiadne vedľajšie účinky a hlavne sa využíva na liečbu ochorenia pečene a imunitného systému, spolu s Egyptským čiernym kmínom sú v tomto smere nenahraditeľný a pôsobia ako nerozlučná dvojica pri odstránení porúch pečene a tým aj celého organizmu.Určite nič zlé neurobíte,ak ho zapojíte do riešenia vášho zdravotného problému,skôr naopak.
Zdravá pečeň = život bez liekov.

zdravapecen

Pestrec mariánsky-Kristova koruna,strieborný bodliak,ktorý obsahuje silymarín je veľmi dobrý pri zdravotných problémoch, poškodení či poruchách pečene.Dokáže ju zbaviť toxínov a tukov,odstráni jej upchatie.Regeneruje pečeňovú membránu,ktorá čistí krv a sleduje jej kvalitu tým,že zachytáva nežiadúce látky a cestou potu,moču a stolice ich odstraňuje z tela von.Všetky choroby prechádzajú cez pečeň.Ak ich pečeň nezachytí a neodstráni z krvi,prepuknú.Preto sa tvrdí, že pečeň je VSTUPNÁ BRÁNA NÁŠHO ZDRAVIA. Nakoľko nebolí,jej poškodenie zachytíme neskoro a väčšinou rôznymi pokusmi takzvanou samoliečbou si ju ešte viac poškodíme. Pestrec sa používa už 2000 rokov pri rôznych poruchách činnosti pečene.Je dokonalý v tom,že ju dokáže detoxikovať a súčasne aj regenerovať pomocou látky silymarín. Podľa reťazca tejto prírodnej látky sa vyrábajú lieky určené na odstránenie porúch pečene.Je na každom akú cestu si zvolí tabletky,či prírodnú.Medzi nimi je veľký rozdiel,už len preto,že Pestrec nemá žiadne vedľajšie účinky a má vysokú nutričnú hodnotu potrebných látok, ktoré v strave neprijímame.Napríklad nenasýtené mastné kyseliny,bez ktorých sa nevstrebávajú niektoré vitamíny a minerály.Ak ich nedostávame v strave, ochudobnené telo o tieto látky vykazuje oxidáciu,čo znamená rýchlejšie starnutie a civilizačné ochorenia.Plod Pestreca mariánskeho sa radí medzi najsilnejšie antioxidanty planéty.Je to bezpečná cesta na zdravú pečeň.

FUFOK

Aj ja mám s pestrecom veľmi dobré skúsenosti,ale je dobré ho kombinovať aj s čiernym kmínom-volajú ho černucha.Má skvelé antibakteriálne účinky,viditeľne znižuje cukor,dokáže očistiť steny ciev,znižuje cholesterol,likviduje rakovinové bunky a spolu s pestrecom sú dokonalí mechanici na pečeň a krv.Obe byliny som objednal na zdravapecen.sk a hlavne je dobré,že som tam dostal všetky informácie.