Pestrec Mariansky skusenosti

Príspevok v téme: Pestrec Mariansky skusenosti
DandyKa

Ahojte..rada by som si precitala vase skusenosti.Ci vam pomohol a v com vsetkom.Je mi to doporucane vzhladom na moje zdrav.problemy a dlhorocne uzivanie liekov na ocistenie a detoxikaciu..vraj mam v tele vela chemie hlavne od liekov kt. beriem dlhe roky a som este mlada na take problemy..dakujem za kazdy vas prispevok a nazor

Mimia

ahojte všetci...za posledné mesiace si všímam, že bývam dosť často unavená...je to až taká únava, že pociťujem takú extrémnu slabosť...nikdy som nemusela poobede oddychovať a teraz skoro každý deň si musím na hodinu ľahnúť a oddýchnuť aby som mohla fungovať do večera a aby som aspoň niečo porobila...taktiež mávam bolesti v bruchu...môže to mať súvis aj s pečeňou?...lebo keď som si pozrela rôzne články, tak tam písali že takéto príznaky súvisia s pečeňou...len k doktorovi s tým moc nechcem ísť, keď to nie je ešte až tak hrozné:-/

datum

Ahoj, napis priamo panovi Kurtisovi ktory predava pestrec zo stranky zdravapecen.sk ak ste to kupovali od neho. Mne dokonca aj volal a poradil. Mily pan s kopou informacii.

Martanek

Dobry den, uzivam pestrec 5 tyzden aj s priatelom a citime sa velmi zle.
Nafuknute brucha, tazke dychanie, tlaky v oblasti pecene, obrovska unava, tlaky v konecniku, pomale travenie, rozmazane videnie.
Vsetko dodrziavame podla navodu a uzivame 4 krat denne. Skusili sme znizit davku na 3x denne, ale nepreslo to.
Je zvlastne, ze sa nikde nepise o takychto prejavoch a my mame obidvaja rovnake prejavy. Viete mi povedat, co to moze sposobovat a ako mame dalej postupovat?
Dakujem za odpoved.

Ewa

Restensky

Chyb sa vyvarujte od začiatku a sami zbadáte to,že pestrec je na pečeň super.Ak si však vyčistíte telo pomocou černuchy- egyptský kmín tak pečeň dáte do poriadku ďaleko skôr. Len pestrec užívajte drvený,nie mletý,nie v tabletkách,ale prírodný priamo do úst.To funguje.Čajíky vám nepomôžu a lieky tiež,užíval som ich tri roky,tak viem kde ma dostali.Nájdite si zdravú pečeň v google,tam je toho dosť na štúdium.Ja som to urobil.

Cicman

Ja viem toľko,že to musí byť odroda strieborný bodliak,ktorá obsahuje flavonoidy,tie dokážu regenerovať pečeň.Tie lacnoty za 1,8-€ sú na čaj.Toto sa užíva na lyžicu do úst a zapiť vodou,to je cesta ako na to.
Ja som sa dopracoval k zdravej pečeni tak ,že som prvú našiel -odkaz odstránený- a tá ma presmerovala na zdravú pečeň.Tam je o tom neskutočne veľa.Čo ma zaujalo je to,že som dostal všetky informácie s tovarom.Som spokojný.Pozrite si ich blog,tam je všetko čo potrebujete vedieť.

Palnicky

Pestrec sa užíva aj spolu s čiernym kmínom,je to oveľa efektívnejšie.Ten znižuje tlak a čistí cievy.Ak máš vysoký spodný tlak,tak začínaš na noc a potom pridáš večernú dávku,časom obednú a nakoniec aj rannú. Je to jednoduché.Ja som to objednal všetko na zdavej pečeni a dostal som všetky pokyny v balíku letáčiky a do mailu.Kde bol aj postup.Skúsim tu dať link: -odkaz odstránený-

Ak by sa to nedalo otvoriť,tak je tam napísané :
Informácie pre klientov z vysokým krvným tlakom.
Veľa užívateľov sa pýta,ako je to s užívaním Pestreca ak majú vysoký krvný tlak.
Pestrec mierne zvyšuje spodný tlak, tak že kto máva závrate, alebo bolesti hlavy ocení jeho účinky. Ten kto má vysoký krvný tlak, tak s užívaním Pestreca začína na noc, tesne pred spaním, kedy je telo v kľude. Po dvoch týždňoch pridá večernú dávku o 18,00 a podľa stavu ako užívanie Pestreca bude pôsobiť, pridá obednú dávku a nakoniec rannú.
Mne to problém nerobilo,bral som ale lieky na tlak od začiatku užívania asi dva a pól mesiaca.Potom som vypúšťal postupne som bral ob den a nakoniec 2x týždenne až do stratena. Som z výsledkom spokojný od októbra som si dal do poriadku krv, som v norme a lieky som vysadil.Už druhý mesiac som bez liekov.po troch rokoch užívania si to neviem vynachváliť.Aj nový americký prezident vyzýva občanov USA aby neverili liekom.Moje skúsenosti sú skvelé,pestrec na aj nasýti,už toľko nemusím jesť.