Pestrec Mariansky skusenosti

Príspevok v téme: Pestrec Mariansky skusenosti
DandyKa

Ahojte..rada by som si precitala vase skusenosti.Ci vam pomohol a v com vsetkom.Je mi to doporucane vzhladom na moje zdrav.problemy a dlhorocne uzivanie liekov na ocistenie a detoxikaciu..vraj mam v tele vela chemie hlavne od liekov kt. beriem dlhe roky a som este mlada na take problemy..dakujem za kazdy vas prispevok a nazor

DandyKa

zuzi74 aha tak potom daj vedieť ako sa cítiš..alebo ak to nieje problém napíš svoj mail..rada by som si písala ako to prebieha u mňa a u teba..alebo aké máš zdrav. problémy či ti to pomáha...veľmi by ma to zaujímalo...ale ako chceš ty :) vďaka

zuzi74

DandyKa, ja ked som sa radila ohladom uzivania dvojitej davky pestreca, bolo mi povedane, ze lepsie rozdelit davky na viackrat denne. t.j. ak uzivas bezne 4x denne 1 lyz. tak dvojitu davku 8x denne 1 lyz.
Ja na uzivanie nabieham od buduceho pondelka, tak sama som zvedava na moje pocity.

RNG

Sylimarin zvysi tok zlci tj aj odmorovanie cez zlc. Ale ked tu zamorenu zlc nenasiaknes do absorbentu, ako napr mikrovklakniny, a nevynesies sptravnym smerom von s tela,tak sa znacna cast reabsorbuje spat do krvi.
Tak sa do tukov zabudovane zamorenia dostanu vo vacsich mnozstvach do krvi, co sa nazyva aj virenie zamoreni rozneho druhu, tj aj zamoreni, co ucinkuju na mozog, ako tazke kovy a rozne organicke skodlive zluceniny, ako napr konzervanty, pesticidy, herbicidy a rozne chemicke lieky a ine chemikalie

DandyKa

Zuzi74 štyrikrát denne dve lyžičky priamo do ust a zapijam vodou..to boli asi štyri glgy piva..som si to neuvedomila..mohlo to mat tak silnu reakciu? A co to zhorsenie stavu je normalne?

janoTN

Ten kto tu písal o tom sylimarine, čo je vlastne extrakt z pestreca má pravdu, bolo to o pár príspevkov nižšie písané. Lekárnik mi to poradil a aj na e-shope zdrava-medicina.sk som si to overil u predajcu, kde som kupoval produkt. Len si nie som celkom istý pri tom vysokom krvnom tlaku, tam by som to považoval za riziko pri nesprávnom dávkovaní...

zuzi74

Dandy kolko krat ho beries za den pri tej dvojitej davke?
Po uziti pestreca by sa nemal pit ziaden alkohol tak do hodiny, ale lepsie by bolo vobec nekonzumovat.

DandyKa

A mali ste na začiatku užívania aj nejaké zhoršenie stavu, alebo vedľajšie účinky? Užívam ho štvrtý deň dvojitú dávku. Mám menšiu chuť do jedla, občas čudnú chuť v ústach a trošku sa mi zhoršila pleť a ešte mám občas v hlave taký pocit akoby som si trochu vypila. Je to normálne? A inak chápem prečo sa to nemá kombinovať s alkoholom...včera som sa pozabudla a dala si trochu piva...rozbolela ma hlava a na tvári sa mi okolo brady zvýraznili malé vriedky..boli červené rozdráždené a tvár som mala červenú fľakatú..potom sa to ukľudnilo...je to normálne? ustúpia tieto veci? Alebo si teraz nemôžem ani vínko dať za tie tri mesiace?

Deria

Semienka a caje z Pestreca mariánskeho nemaju nikdy taky ucinok ako vytazok z neho a to je latka silymarin. Ten dostat v kapsuliach. Silymarin sa doporucuje aj pre zvieratka, ak maju problemy s pecenou. Ja som ho davala mojej fenke, ktora mala velmi zle pecenove testy a takisto andulke, ktorej bola zistena zväcsena pecen. V obidvoch pripadoch sa zdrav.stav vyrazne zlepsil. O.i. semena z Pestreca nie su optimalne na choru pecen, lebo su olejnate, co peceni moc neprospieva. Idealny je teda koncentrat silymarin.

zuzi74

Ked si objednas na zdravapecen pestrec, ten pan ti posle presne pokyny ako to uzivat. Pestrec je uz pri dodani pomlety, nic s nim nemusis robit iba zapit vodou.