Pestrec Mariansky skusenosti

Príspevok v téme: Pestrec Mariansky skusenosti
DandyKa

Ahojte..rada by som si precitala vase skusenosti.Ci vam pomohol a v com vsetkom.Je mi to doporucane vzhladom na moje zdrav.problemy a dlhorocne uzivanie liekov na ocistenie a detoxikaciu..vraj mam v tele vela chemie hlavne od liekov kt. beriem dlhe roky a som este mlada na take problemy..dakujem za kazdy vas prispevok a nazor

ellania

Hanna85: Nie je zaco, rada som poradila:-);-) Nemali dodaciu dobu napisanu na stranke? Vacsinou to tam byva napisane, ci necitala si si podmienky objednania? Mne ale od nich prisiel za 2 dni. No maju tam napisane, ze dorucenie trva tak cca 1-2 pracovne dni. Tak mozes tak pocitat:-)

ellania

Hanna85: Prepac, ze ti az teraz odpisujem ale bola som na dovolenke a na internete som samozrejme ze vobec nebola. Snad ti bude stacit aj teraz ta stranka. Objednavam si ho z tadeto: www.koloid.sk. Kukni si, tam maju aj ten olej aj drveny. Pre ktory si sa rozhodla, ten si objednaj. Co som mohla, som ti poradila a rozhodnutie je uz na tebe:-)
Kajinka: Mala by si iba lyzicku zjest a zapit vodou. Tak sa odporuca. Neviem, neskusala som do jedla radsej. Isla som presne podla odporucania, ktore tam bolo

BJ_2

Drveny nekupujte, lebo oxiduje. To co pise FUKY nieje pravda, ostropestrec mariansky oxiduje velmi rychlo, preto ho treba vzdy nadrvit/namlet nanovo. Zoxidovany je skodlivy na pecen. Na jednej strane ju regeneruje, na druhej strane poskodzuje.

To vrecko moze byt vakuovo zabalene, ale po otvoreni sa tam dostane vzduch, a zacne sa kazit. To co je za logiku... ze spotrebovat za 2 tyzdne.

Je cesta, ako zabranit oxidacii, a to, urobit si takzvanu kasicku z ostropestreca. Robi sa tak, ze cerstvo namlete semena, asi 100g, zalejete ostropestrecovym olejom 70g... zaroven sa do toho oleja vyluhuje sylimarin, ktory je zodpovedny za regeneracne ucinky. Tato kasa vydrzi v ladnicke aj tyzden.
Rozpustnost vo vode je slaba, a aj vstrebatelnost v crevach, ked to jete len tak, lebo silymarin sa nachadza v supkach... treba ho vyluhovat do oleja.

Cize, vlastne tu uzivate zoxidovany, ostropestrec, navyse zlym sposobom, lebo sa vyluhuje malo sylimarinu. Uzivajte tu kasicku, ako som popisal.

kajinka

@ellania tie semienka pestreca sa tiez musia jest iba tak, ze sa zje lyzicka len tak bez nicoho? nemozem si to pridat do nejakeho jedla?

hanna85

ellania ten olej by bol asi najvhodnejší. mohla by si sem prosím ťa pridať link na stránku odkiaľ si pestrec objednávaš ty?

ellania

Hanna85: Ma to chut bylinky, neviem ako inak ti ju opisat. Podla mojho nazoru vsetky bylinky chutia dobre, teda aspon mne. Vies co, pozerala som na internete, ze je aj olej bodliakovy (pestrecovy) a potom su cele semienka. Ale kedze uz pises, ze s drvenym by si mala problemy tak semianka uz vobec nebudu pre teba. Ten olej sa odporuca pridavat do salatov, s tym by si nemala problem, ci?

FUKY

Tu nájdete všetky informácie:

Plody pestreca zasielame v rozdrvenej forme, balené vo vreckách tak, aby neoxidoval. V tejto podobe sú pripravené na konzumáciu bez ďalších úprav. Užívanie je jednoduché – plná čajová lyžička priamo sa zapije aspoň 3 dl vody. Po užítí sa odporúča aspoň 30 – 40 minút nejesť, aby koncentrácia v žalúdku nebola zriedená potravou. Jedno balenie vám vydrží približne 2 až 3 týždne.
Na začiatku kúry pestrecom je potrebné dávku zdvojnásobiť, aby sa váš tráviaci a vylučovací system naštartovali. Ku každému baleniu pribalujeme aj informačný leták, kde sa dozviete všetky podrobnosti o používaní bylinky
Užívanie / Dávkovanie
Odporúčané dávkovanie 4x denne, a to 40 – 60 minút pred jedlom (aby koncentrácia v žalúdku nebola zriedená potravou)
Dávkuje sa jedna čajová lyžička priamo do úst, ktorú je potrebné zapiť aspoň 3 dcl vody
Najúčinnejšia dávka je tesne pred spaním
Pri užití väčšieho množstva, ako je predpísané, nehrozia žiadne zdravotné problémy ani vedľajšie účinky
Na začiatku kúry je najlepšie dávku zdvojnásobiť z dôvodu naštartovania systému trávenia, detoxikácie črevného traktu a vylučovania
Po od balení presypte obsah vrecka do primerane veľkého pohára s viečkom, aby ste zabránili oxidácii
Jedno balenie vám vydrží cca 14 dní
Plody pestreca mariánskeho sa užívajú v drvenej forme veľkosti maku priamo do úst, nijakým spôsobom ich netreba ďalej upravovať, sú pripravené na priame užitie.
Najmä pri závažnejších poškodeniach pečene je nevyhnutná dlhodobá aplikácia vyšších dávok

-odkaz odstránený- www.zdravejatra.cz -odkaz odstránený-
Zdravá peceň = život bez liekov
Pečeň je vstupná brána k vášmu zdraviu

FUKY

Tu nájdete všetky informácie:

Plody pestreca zasielame v rozdrvenej forme, balené vo vreckách tak, aby neoxidoval. V tejto podobe sú pripravené na konzumáciu bez ďalších úprav. Užívanie je jednoduché – plná čajová lyžička priamo sa zapije aspoň 3 dl vody. Po užítí sa odporúča aspoň 30 – 40 minút nejesť, aby koncentrácia v žalúdku nebola zriedená potravou. Jedno balenie vám vydrží približne 2 až 3 týždne.
Na začiatku kúry pestrecom je potrebné dávku zdvojnásobiť, aby sa váš tráviaci a vylučovací system naštartovali. Ku každému baleniu pribalujeme aj informačný leták, kde sa dozviete všetky podrobnosti o používaní bylinky
Užívanie / Dávkovanie
Odporúčané dávkovanie 4x denne, a to 40 – 60 minút pred jedlom (aby koncentrácia v žalúdku nebola zriedená potravou)
Dávkuje sa jedna čajová lyžička priamo do úst, ktorú je potrebné zapiť aspoň 3 dcl vody
Najúčinnejšia dávka je tesne pred spaním
Pri užití väčšieho množstva, ako je predpísané, nehrozia žiadne zdravotné problémy ani vedľajšie účinky
Na začiatku kúry je najlepšie dávku zdvojnásobiť z dôvodu naštartovania systému trávenia, detoxikácie črevného traktu a vylučovania
Po od balení presypte obsah vrecka do primerane veľkého pohára s viečkom, aby ste zabránili oxidácii
Jedno balenie vám vydrží cca 14 dní
Plody pestreca mariánskeho sa užívajú v drvenej forme veľkosti maku priamo do úst, nijakým spôsobom ich netreba ďalej upravovať, sú pripravené na priame užitie.
Najmä pri závažnejších poškodeniach pečene je nevyhnutná dlhodobá aplikácia vyšších dávok

-odkaz odstránený- www.zdravejatra.cz -odkaz odstránený-
Zdravá peceň = život bez liekov
Pečeň je vstupná brána k vášmu zdraviu